Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

kontam sloveni plavi...a sve vise srba crno...ko je crn...njegovu prapraprababu hebali turci?...O turci...
pre neki dan cuo za razliku izmedju krupljana i jajcana...
navodno kad su turci silovali krupljanke...one decu ubijale... a jajcanke radjale...
navodno...
Sad moras gledati u gacice da bi video razliku...farbaju se ljudi...
A sta je sa onima sto se depiliraju? 8)
Dzaba gledas u gatjice... lol
A sta je sa onima sto se depiliraju? 8)
Dzaba gledas u gatjice... lol

a jel i obrve farbaš roll 8) lol
Za Srbe je to normalno, nego se pitam sto je sve vise crnih Nemaca? lol Za njihovu naciju bas vidljivo nepripadljivo. A, ziv covek, sve se menja i vrti u krug. Bolje je da se nacije mesaju, kazu radjaju se lepsa i pametnija deca. Na mladima svet ostaje.
bolje da ste otisle na neki turski sajt...omrsile bi ste se...
Za Srbe je to normalno, nego se pitam sto je sve vise crnih Nemaca? lol Za njihovu naciju bas vidljivo nepripadljivo.

Da, zar nije interesantno, da su recimo Hitler i Himmler hteli prosiriti Arijsku rasu (cak su postojali kriteriumi za primanje u SS oficire i mogli su da se vencavaju sa plavim zenama, to sam citala u knjizi Himmlerov veliki plan), a i jedan i drugi nisu bili ni blizu Arijskoj rasi.
ti turci hebu, samo hebu...

Sta ce ti turci, za 50 godina 50% drzavljana Srbije bit ce rom.
A vi sad vidte ocete li se rastopiti u EU ili cete se grcevito drzati niskog standarda koji svakako smanjuje natalitet nekima a povecava drugima?
Inace nas organizam, tokom zivota promeni vecinu atoma
naseg tela.
Tako je to i sa narodima, kultura ostaje a genetski sadrzaj se menja...
mi koliko vidim dobro i prolazimo

zamisli da crnci kazu da su srbi ko sto kazu da su svedjani ili holandjani
mi koliko vidim dobro i prolazimo

zamisli da crnci kazu da su srbi ko sto kazu da su svedjani ili holandjani

to vec postoji...nemam ja protiv nikog nista...
covek dobar je covek...
nego to busanje...a pradeda mu turcin...
Za sve blagoslovene pozdrav i sa moje strane.

Uzgred, ebali su i Srbi Turkinje. Istorijski je malo poznato da se nakon što su Turci okupirali srpske teritorije jedan izvestan i to ne mali broj u to vreme vidjenijih Beogradjana preselio u Istanbul kao carski grad (trgovina, biznis i tako to), pa je za pretpostaviti da su i neke Turkinje radjale srpske sinove. Možda su i zbog te okolnosti Turci tokom vremena tolko "ojačali" u košarci... lol 8)
navodno kad su turci silovali krupljanke...one decu ubijale... a jajcanke radjale...

shockshock
roll
Cekajte, idem i ja!!!

shockshock
roll

E pa kajgano....malo ga pretera....
Dzoni
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:59 am.