Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam smeta ako partner drzi psa ili macku u stanu?
macka jedna moze...ne smrdi toliko... a kad cujem u stanu drzi psa...bio par puta...smrdi...oseca se...
aj na lancu u dvoristu...nekako
Imam psa koga obozavam, ali on ima stambeno pravo na dvoriste, gdje ima svoju i kucicu i box i sve ostalo sto mu je potrebno. Njemu u kuci nije mjesto, em dlake, em "neprijatan" miris, em sto samu zivotinju sputava zatvoren prostor... kad bih mog psa morala nekim slucajem zatvoriti jedan dan u stan, mislim da bi ili on ili ja dobili nervni slom... jednostavno tu mu nije mjesto Wink

Nisam inace ljubitelj drzanja bilo kakvih zivotinja u kuci, mislim da im tu nije mjesto, a sto se tice partnera, ako ne zivimo zajedno njegova stvar Wink...
jedna imala veceg psa...i ja onako izlazim iz kupatila...go...klati se "kikica"...a kuca skakuce...samo sam mislio da ce ga capiti...
a zamisli napali se pa te naskoci...
hebo ti taj sex
Imam psa koga obozavam, ali on ima stambeno pravo na dvoriste, gdje ima svoju i kucicu i box i sve ostalo sto mu je potrebno. Njemu u kuci nije mjesto, em dlake, em "neprijatan" miris, em sto samu zivotinju sputava zatvoren prostor... kad bih mog psa morala nekim slucajem zatvoriti jedan dan u stan, mislim da bi ili on ili ja dobili nervni slom... jednostavno tu mu nije mjesto Wink

Nisam inace ljubitelj drzanja bilo kakvih zivotinja u kuci, mislim da im tu nije mjesto, a sto se tice partnera, ako ne zivimo zajedno njegova stvar Wink...

gde mu je korpa i gde je tebi metlica i lopatica...a?
Sto da ne, obozavam zivotinjke. Ja imam macku i tesko onome kome se ne svidi!!!! Macos je blesav skroz inace, ponasa se ko kuce
Sto da ne, obozavam zivotinjke. Ja imam macku i tesko onome kome se ne svidi!!!! Macos je blesav skroz inace, ponasa se ko kuce

neki ljudi kazu da zivotinje lice na svoje drugare gazde...
meni se desilo to da mi dodje nicija kuca, lutalica, muzjak i provodili mi vreme zajedno...svako u svom filmu...ja ga hranio...tero ga kad je bio bezobrazan...i jednog dana dodje drugar sa kerom i taj drugi ker naskoci na mog...
i neko rece tu recenicu...
bilo me je blam...
imao sam rota i bobtejlija...
verovatno te gazdarice sto drze dugodlake kerove nisu ufrckane...verovatno koriste balzame za odmrscivanje...
U kuci imam samo papagaja 8)
Cekajte, idem i ja!!!
a ti sveps? koja su tvoja iskustva?

ne volim zivotinje u kuci. u dvoristu su ok, posle pranje ruku itd...

imao sam priliku da mi u gostima uskoci macka u tanjir, a dzukac da mi lize ruke dok ne bude lepljiv...

a ne podnosim zivotinjski prdez, meni se odmah povraca...
a ti sveps? koja su tvoja iskustva?

ne volim zivotinje u kuci. u dvoristu su ok, posle pranje ruku itd...

imao sam priliku da mi u gostima uskoci macka u tanjir, a dzukac da mi lize ruke dok ne bude lepljiv...

a ne podnosim zivotinjski prdez, meni se odmah povraca...

to kad se uzbude...
uzbudljiv?
salim se
volim zivotinje ali ne u kuci. Za psa recimo je potrebno dvoriste....ne bih bas da mi se dlake razvlace po kuci gde imam malo dete. A posto nemam ni dvoriste, nema ni kucnih ljubimaca wink
a partner?
ima li on?
ono gico, maco, prasence...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:58 pm.