Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta sve cuvati kao uspomenu? Pre neki dan sam iskopala jednu kutiju za cipele isaranu decjom rukom, u njoj fotografije, pramen kose, narukvica koju bih sada mogla na prst da nataknem, masnica od nekog poklona, razglednice, dugme ko zna od cega, carapica jedna zuta, bebeca, izvakano gumeno prase koje svira harmoniku, decji crtez na kome je nacrtan poprilicno ispravan zeka koji sa druge strane papira ima repic....razvukoh se sva u blazeni osmeh i krenuse secanja, sa sve bojama , mirisima i glasovima....ne smem da se usudim da odem u podrum i pocnem tamo da istrazujem sta sam sve sacuvala i sakrila sama od sebe...Kako baciti bilo sta i napraviti mesta za nove uspomene? Kad god smo se selili imala sam ogromnih par kutija na kojima je pisalo uspomene pazljivo lomljivo! lol
....aaaaaaaaaaaaa!!! twisted Gde me nađe! Ja sam kao hrčak wink

Čak imam i kutiju sa pismima (sad već i folder sa copy dragim mailovima hehehe)
Šta da ti kažem, ceduljčad neka silna što su me dočekivala... praznu kutiju cigareta wink jednu ružu dobijenu 93. :D razne radove u gipsu i vosku... svoje crteže, pesme, priče...

Ali ne diram to... to su samo zakopane uspomene, nekako volim što su tu opipljive ali ne trebaju mi da se vraćam.

lollollol qq mene... ma sad se setih čuvam srteže neke dece koja su sad već odrasli ljudi, odavno ih ne srećem, ali ti čudni krugovi i kocke što su trebali biti ko zna šta ja još čuvam...
da..pažljivo..uspomene su lomljive.
Sta sve cuvati kao uspomenu?

sećanja............Smile))
Imam svoju prvu kapicu i odelce, crvene cipelice, u kojima sam napravila prve korake, cebetak, sa kojim sam bila zamotana, kada me mama donela iz bolnice, prvog medu kojeg sam dobila, tri barbike, dnevnike, koje sam pisala kao klinka, pisma, stihove, neke stvari koje mi mnogo znace, cuvam cak i neke racune (hahaha), avionske karte od destinacija, gde sam putovala, novcanice od drzava gde sam bila, mape gradova... 8)
moji su sačuvali nekoliko stvarčica kad sam bila beba...imam poneki spomenar iz škole, razne sitnice sa ekskurzija...

od novijih stvari imam puno poruka u telefonu...i gomilu trenutaka koje čuvam u glavi...nekih bih volela da se otarasim...ali ne ide...

sećanje je smešna lupa,
koja sitne stvari uveličava...
Imate li nekada utisak da ce vam se stan ili kuca prepuniti tim kutijama s uspomenama, gde smestiti nove, kojih ima stalno nezaustavljivo jos? Koje baciti a koje opet sacuvati? Imala sam brdo crteza moje dece koje sam do predposlednje selidbe cuvala, kada sam napunila ooogrooomnu kutiju njima, odlucila sam da im broj redukujem na prihvatljiv za avionski prtljag( 20kg) winklol
Cuvam svasta.... Prodje neki period pa kad naletim na tu kutiju....sva se raznezim,oraspolozim....ma ma uvate me razlicite emocije....
U mojoj kutiji ima svasta,razglednice,pisma,sat,kamencici.....jos svasta nesto....
Najdraza uspomena je stari bakin novcanik...sav od bisera.... Volela novac,ma uvek bio pun.... Tako je i sad,ne ostavljam ga praznog...
Tu je bakin i pra bakin nakit...
Kopca posrebrena za drzanje jeleka..
Par dukata...
Ogrlica sa srebrni novcicima...jos iz turskog vremena....
Od svih uspomena najdraze su mi fotografije, i kad ih gledam nakon izvesnog perioda, tacno mogu da evociram momenat kad je fotografisano...ostale sitnice manje, to vise moja seka bliznakinja cuva, a njene uspomene su i moje lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Moje uspomene su večito u mom srcu. Imam veliko srce! :D
Sta sve cuvati kao uspomenu?

sećanja............Smile))

Potpisujem.
Sačuvaću tuce kompjutera sad kad me liferuju, bar nedelju dana ću ih čuvati 8)
Imam narandzastu vevericu ( prva igracka ) usi joj samo fale, posto sam to izglabala - kaze mama kad su nicali zubici , to sam izela lollol
Sta te briga , bitno da je sluzila svrsi a navika je ostala lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:10 pm.