Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ete i to nam zapade sad pred kraj nove godine da ostajemo bez posla pa vas pitam koliko puta ste vi morali menjati radno mesto jel i vamo to dokurčilo s godinama koliko ste puta bili prekvalifikovani/dokvalifikovani jel radi neko nešto zašta je jb škole učio?
u jeeeeee...koliko puta..mnogo, menjala, radila svasta, u struci van struke, da li mi je dosadilo, ne.....uvek idem ka boljem, ne padam.... lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ja se izvinjavam možda nisam u pravu
daj bre da vodimo ljubav a ne da kukamo
život je suviše kratak da bi ga potrošili sa glupostima
život je lep uživajte u životu
ja se izvinjavam možda nisam u pravu
daj bre da vodimo ljubav a ne da kukamo
život je suviše kratak da bi ga potrošili sa glupostima
život je lep uživajte u životu

a sta ces da jedes shock a?

živecu od ljubavi

divno, eo sada cu da sednem na pec, da podgrejem rucak za tebe TongueTongueTonguelol

Šta reći? Sa 54g sam dobio otkaz kao višak.
Al nema veze, snaćemo se za jelo izmedju vodjenja ljubavi! wink
Ete i to nam zapade sad pred kraj nove godine da ostajemo bez posla pa vas pitam koliko puta ste vi morali menjati radno mesto jel i vamo to dokurčilo s godinama koliko ste puta bili prekvalifikovani/dokvalifikovani jel radi neko nešto zašta je jb škole učio?

radim za cega sam skolu ucio...
tu je bilo izmestanja, premestanja, i uvek sa konja na magarca... dok nisam uzjahao pravo magare...i laganini...
radim dodatno...van struke...po tudjim kriterijumima bez konkurencije....
brate i ja sam završio fakultet
EJ VOLONTIRAO SAM DVE GODINE I ŠTA SAD DA POLOMIM NEKOGA
radim ono za čega sam školicu izučila, ali ima i onoga za šta nisam ni učila niti me zanimalo........... pa kad još odradiš tuđi posao, a taj tuđin nađe za pravo da se prema tebi ponaša ljigavo........ uf treba mi neka teža reč, al neću se udubljivam............. e zbog radi toga sam jutros tražila ono pištoljče.................Smile))

sacekaj novu godinu...pa stura...
pa dokazuj se kakav i koliki si radnik...i koliko znanja snas...

ma jok......... samo sađi s tu zgradu........... će se sam izlomiš ako omaneš................Smile))
za ono sta najbolje znam da radim nema skole, ali se lepo zivi od toga...Zavrsio sam fakultet(vandredno, obecao sam baki, inace ne bih) ali nikada nisam radio nista sa tom diplomom.
Nikada nisam niti cu biti otpusten, smenjen, prosto...Boljeg nema. Smile
Lepo je kad neko ima elana za napredak al sa godinama ovako kad nas ebavaju teško je gurati napred naročito kada nekoga izdržavaš a politika nam određuje sve pa i posao , neke kolege su morale jelte da budu i stranački opredeljene msm pored toga da imaju vezu...
Lepo je kad neko ima elana za napredak al sa godinama ovako kad nas ebavaju teško je gurati napred naročito kada nekoga izdržavaš a politika nam određuje sve pa i posao , neke kolege su morale jelte da budu i stranački opredeljene msm pored toga da imaju vezu...

e isto tako je prosao moj tata.....tehnoloski visak pred samu penziju....ostalo mu dve godine, pa ti gledaj....a citav radni vek odradio tamo....jbg....zivot je sranje, a posle umres.....

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:39 pm.