Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

upravo sam saznao da mi je jedan od najboljih ortaka iz detinjstva oboleo od raka kostiju u predelu kitzme... predvidjanja su bash crna... '78 god je... sportista celog zivota... ni kap alkohola, cigarete ni u ludilu, zdrava ishrana... klinac od 1.5 godina, sretjan brak, fenomenalna porodica, extra osoba... ni mrava nikad nije zgazio... pa dokle Bozhe takve ljude da uzimash..... Dokle jbt.........
zhao mi je zbog owakwe teme... treba da se opustimo owde i zezamo... ali definitivno zivot nije samo zezanje.....zivot je surov u pm!
upravo sam saznao da mi je jedan od najboljih ortaka iz detinjstva oboleo od raka kostiju u predelu kitzme... predvidjanja su bash crna... '78 god je... sportista celog zivota... ni kap alkohola, cigarete ni u ludilu, zdrava ishrana... klinac od 1.5 godina, sretjan brak, fenomenalna porodica, extra osoba... ni mrava nikad nije zgazio... pa dokle Bozhe takve ljude da uzimash..... Dokle jbt.........

Bolest ne bira, ni godine a ni osobu...shvatam da si sokiran, ali ipak Bog s tim nema nista
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ko god da ima veze sa tim, nije fer jbt........ bash nije.....
Dragi Guard, u ovom suludom vremenu sve cesce cujemo da je neko koga znamo ili ne daj Boze, mi sami, oboleo od raka XXX , kod nekih to probudi sve ljudsko koje se krilo godinama iz raznoraznih razloga, kod drugih pak bes zbog nemoci da se ucini nesto. Na tebi je da pomognes koliko mozes njemu i njegovoj porodici, i da iz svega toga izvuces dobre zakljucke tj da postanes jos bolji covek. Pazi i voli bliznjeg svojega i budi milostiv. Glavu gore ( ovo pisem danas po drugi put) i puno snage, strpljenja i ljubavi!
Dragi Guard, u ovom suludom vremenu sve cesce cujemo da je neko koga znamo ili ne daj Boze, mi sami, oboleo od raka XXX , kod nekih to probudi sve ljudsko koje se krilo godinama iz raznoraznih razloga, kod drugih pak bes zbog nemoci da se ucini nesto. Na tebi je da pomognes koliko mozes njemu i njegovoj porodici, i da iz svega toga izvuces dobre zakljucke tj da postanes jos bolji covek. Pazi i voli bliznjeg svojega i budi milostiv. Glavu gore ( ovo pisem danas po drugi put) i puno snage, strpljenja i ljubavi!

hvala ti Blondy....cenim
samo se pitam gde je prawda tu... mora da ima neke prawde negde... ja ceo zivot sushta suprotnost njemu... kada mi se pije, pijem, kada mi se digne jebem, kada me neko iznervira potutzem se, jedem shta i kada stignem, spawam kad, gde i koliko stignem... kod njega je swe to po ps-u... idealno... a ja od osnovne nisam ishao kod lekara (da ne ratzunam preglede na poslu ) i nishta sem jbn kijavice... a vidi njega.... ne znam bre..... stwarno ne znam....
samo se pitam gde je prawda tu... mora da ima neke prawde negde... ja ceo zivot sushta suprotnost njemu... kada mi se pije, pijem, kada mi se digne jebem, kada me neko iznervira potutzem se, jedem shta i kada stignem, spawam kad, gde i koliko stignem... kod njega je swe to po ps-u... idealno... a ja od osnovne nisam ishao kod lekara (da ne ratzunam preglede na poslu ) i nishta sem jbn kijavice... a vidi njega.... ne znam bre..... stwarno ne znam....

Ti nisi Kalimero a zivot nije nepravda, ako razmislis videces da u prirodi uvek mora da postoji neka ravnoteza, tako i sa losim stvarima koje nam se desavaju, sa bolestima, sa bilo cime, uvek posle kise grane sunce , uvek posle noci dodje dan, posle tuge sreca i tako u krug, usput neki od nas umiru ali se zato neki novi radjaju...ne trazi pravdu, vec ravnotezu Smile
Život nije po PS-u koji sami napišemo! Dao si primer kako ti živiš. Opušteno, reaguješ na stvarnost u momentu kako te tvoj slobodan duh povede. Ne kaješ se za učinjeno i ne mariš "šta će svet reći"! Verovatno i ne brineš mnogo o budoćnosti nego na osnovu do sadašnjih iskustava i sadašnjeg delanja "znaš" šta ti je činiti.
Ukratko, ne nosiš prevelike terete i ne "gajiš" nikakvu patnju. To je u stvari recept.
Najveća patnja je nezadovoljstvo sobom.
Život nije po PS-u koji sami napišemo! Dao si primer kako ti živiš. Opušteno, reaguješ na stvarnost u momentu kako te tvoj slobodan duh povede. Ne kaješ se za učinjeno i ne mariš "šta će svet reći"! Verovatno i ne brineš mnogo o budoćnosti nego na osnovu do sadašnjih iskustava i sadašnjeg delanja "znaš" šta ti je činiti.
Ukratko, ne nosiš prevelike terete i ne "gajiš" nikakvu patnju. To je u stvari recept.
Najveća patnja je nezadovoljstvo sobom.

lepo recheno.....
jedna je istina..smrt je okrutna i ne bira ko ce biti sledeci..... crycrycry
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Gurad, ko je pa rekao da je zivot pravedan?
Guard, potpuno razumem tvoju reakciju. Izgubila sam druga pre 10 dana. Isto jedna sjajna osoba. Tu nema reci utehe. Ko zna zasto se sve to desava. Tuga. Bar da ide po redu. Svi mi imamo svoju konacnost, svesni smo da nikom nece goreti do zore, ali je opet lakse kad se to desava nekim normalnim redosledom. Ovako kad odlaze mladi ljudi i ljudi srednjih godina, stvarno da se covek zapita zasto. Odgovora nema, niti ce ga ikad biti. To su stvari koje nemaju objasnjenje, a ni odgovor.
Zao mi je, da to cujem...
Nema pravde, bolest ne bira, na zalost...
Meni se pre nekoliko vremena desilo, da mi je umro komsija i skolski drugar (od vrtica, pa kroz celu osnovnu skolu)... Ponoci je doslo do zastoja srca i kraj... Bez ikakvih ranijih znakova, da nesto nije u radu sa njim. Bavio se sportom rekreativno, nije pusio, ponekad je nesto popio. Moja generacija. To me je bas dobro zdrmalo. Unhappy
da li treba ziweti swaki dan kao da je poslednji i uzovati u zivotu... ili se paziti i biti oprezan... nema tu pravila... nigde nema nikakvog pravila...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:13 am.