Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto je u svakoj jabuci samo po jedan crv?
Da li je? roll

Jeo sam ja tako jednom jabuku . . . zagrizem . . . pogledam . . . kad' ono . . . pola crva u jabuci. oopswink
Bas se baskari u celu jabuku,crv samotnjak
losem kurcu i bruce smetaju...

kakve veze imaju qrac i jabuka shock
ja kad nesto jedem ne gledam da li ima crva ili ne...
sad on nasao samo jedan crv...
ja jedem...meso...super...
il ti se jede ili ti se ne jede...
Jao leba ti, aj me ne vuci za jezik sad bih ti rekla nesto , al cu da ocutim wink
Jao leba ti, aj me ne vuci za jezik sad bih ti rekla nesto , al cu da ocutim wink

palacaj...umes ti...
Aha umem, ali znam i da precutim

Mada znas ti dobro sta sam htela da kazem, pretpostavljas dobro

pretis bez vatrenog oruzja...kakav si ti zmaj?

pretis bez vatrenog oruzja...kakav si ti zmaj?

ocigledno nisi dugo ovde....opusteno kobajo, samo opusteno al ako te sprzim sam si kriv wink
umreti od nekog ko nije debeo...zensko... puna sebe...
mislim da mogu da te zadovoljim samo sakama?
necu da kenjam kao sa cetri prsta...
cmok...
Jajoliki, mogao bi malo vise postovanja da pokazes prema zenskom delu foruma. Nije tesko biti fin. Ako si vec odlucio da se druzis sa svima, koji su clanovi, moras da pokazes i malo tolerancije i lepog vaspitanja. Znam da je lako biti neprijatan i potkacinjati druge, samo ne znam koji je tvoj razlog i zasto to radis?
Jajoliki, mogao bi malo vise postovanja da pokazes prema zenskom delu foruma. Nije tesko biti fin. Ako si vec odlucio da se druzis sa svima, koji su clanovi, moras da pokazes i malo tolerancije i lepog vaspitanja. Znam da je lako biti neprijatan i potkacinjati druge, samo ne znam koji je tvoj razlog i zasto to radis?

stvarno ne znam sta te je uvredilo...
ubiti sexom...
moc p.......
ili ?
reci da znam?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:37 pm.