Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

moja znanja su skromna...
Otkrovenje Jovanovo....666 Broj zveri...
ako se dobro sećam..
Dzoni
¸¸I ucini da se svima, malima i velikima, bogatima i siromasima, udari zig na desnu ruku ili na celo, i da niko ne moze ni kupovati ni prodavati osim onoga koji ima zig, ime zvijeri ili broj njenog imena. Tu je mudrost. Ko je razuman neka izracuna broj zvijeri, jer to je broj covjeciji, a broj njegov je sest stotina sezdeset i sest’’.

Moze biti mnogo stvari,miitski,numeroloski,geografski,slovno numericki,prorocanski?
666 ? idea

br. hotelsek sobe..... lollol
a mesto.....vreme...a ???
ili sama da dokucim..... Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
¸¸I ucini da se svima, malima i velikima, bogatima i siromasima, udari zig na desnu ruku ili na celo, i da niko ne moze ni kupovati ni prodavati osim onoga koji ima zig, ime zvijeri ili broj njenog imena. Tu je mudrost. Ko je razuman neka izracuna broj zvijeri, jer to je broj covjeciji, a broj njegov je sest stotina sezdeset i sest’’.

Moze biti mnogo stvari,miitski,numeroloski,geografski,slovno numericki,prorocanski?

ili čip, koji se, kažu, u Americi već uveliko postavlja pod kožu, upravo na desnu ruku...
Dzoni
Pa da na sve to mislim ali videcemo to za sad je najlogicnije ali ako vise puta procitas ovaj detaljiz apokalipse moze biti mnogo stvari
kaze ovde lezi mudrost ko zna da izracuna broj sest stotins sezdeset sest?
Znaci da to nije taj broj vec neka frakcija tog broja a iza tog broja se krije izazov za matematicare i lingviste.
To je cista numerologija, kreni od osnovnih brojeva
Pa mozes dobiti ime recimo Nerom?
2 * 3 * 3 * 37, 37 je prost broj. (Setite se gde ste ga videli) 8)

Kako su rimljani, egipcani i sumeri pisali broj 6? idea
Zbir svih karata u spilu plus jedan dzoker (vredi 1) je 365.

Ali gde ste videli 37 koji u zbiru daje 666?

8)
Po haldejskom(vavilonskom tvoj nick bi izgledao ovako

231321 984

ili 231321 9P.M. lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:46 am.