Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sa razlogom zezao LETACH VASKRESE VAISTINU VASKRESE , SHVATIO DA SE LJUDI ILI STA VEC BRZO ZABORAVLJAJU .,ISMEVAJU, PONIZAVAJU I IZVRGAVAJU RUGLU. JEDINI ISKREN U ODGOVORU BIO JE TIRKIZ- ON JE , OTVORENO POKAZAO DA MU JE DRAGO END MILO AKO SE TO DOGODILO mnogi su sumnjali, neki nisu bili nacisto da li je ili nije istina, a vecini se nije niticala virtuelna smrt, ili stvarna forumasa . Ako sam sta naucio iz ovoga da sam za vas SMARAC, mada ste se kroz mene smejali cak i nobelovcima.... Uradite test intelegencije ali rezultate ne saljite prijateljima . Bice zgranuti i prestace da vas poznaju. SVAKA CAST POJEDINCIMA SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE I NEMA LJUTIS , A JA IMAM PRAVO DA NA SVOJ NACIN DODJEM DO NJEGA . AMIN!
ps. Mada je neko bio upravu da se time ne zeza i da ne navlacim bakzuz, i poslom kojim se bavim MOZDA SU BILI U PRAVU!
A da nisu komplikacije od h1n1 :?: roll
A da nisu komplikacije od h1n1 :?: roll

ma jok vrtlogu boginje idea
Dokle cemo da trpimo ovu mozdanu dijareju? :? Zasto gospodjica Adminka ne banuje leprsavog?
da si ti meni živ i zdrav
svaki dan da otvoriš novu temu
pa da se zajedno smejemo
Sledeci put ce ovaj decko dumre od smeha, neka ga sam sebe zabavlja, njemu smesno, samo da ga ne bije maler lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Vise tako 3 slepa miša - model vampir, na drvetu - gladni.

Prvi reče: "Ja idem da jedem!" Vrati se nakon nekih 5 min. krvav do kolena. "I? Šta je bilo?"
"'el vidite onu kravu koja leži? Popio sam joj pola krvi! :D"

Drugi reče: "Ja idem da jedem!" Vrati se nakon 10 min. krvav do pojasa.
"I? Šta je bilo?"
"'el vidite onu kuću? Popio sam svim ukućanima pola krvi! :D"

Treći reče: "Ja idem da jedem!" Vrati se tek nakon 2h kompletno obliven krvlju.
"I? Šta je bilo?"
"'el vidite ono selo . . . tamo preko one bandere? E ja tu banderu nisam video." :?

roll
Letach, vrazhe jedan, zabrinuo si nas sve Smile
Zasto da se ja brinem, kad se on ne brine 8)
hahaha budala josh ce da nasluti.. lol

P.S.
Chuvaj se bandere!!
Letač, jel majke ti jesil ti onaj što je "sjebo" jedan od ukupno dva trenažna aviona "galeba" koja ima Vojska Republike Srpske?
Dokle cemo da trpimo ovu mozdanu dijareju? :? Zasto gospodjica Adminka ne banuje leprsavog?

koga ? mene? ma pojedi tu cigaru, kad si vec ispusio. Ako su moje teme , blogovi, nerazumni za tebe ne znaci da sam ja glip nego da je moc tvoje intelegencija vredana ona tri zuba sa testa ideaarrow
'esu li se farbala jaja? lol

kako da ne znas kada si ti ofarbala dva
Letač, jel majke ti jesil ti onaj što je "sjebo" jedan od ukupno dva trenažna aviona "galeba" koja ima Vojska Republike Srpske?

e vidi ti doktora
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:13 pm.