Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto pojedini ljudi imaju neodoljivu potrebu da zatrpavaju forum svojim temama?
Da li takvim postupcima skrecu paznju na sebe?
Imaju neki kompleks?
Zele da se druze, ali ne znaju kako da zauzmu svoje "mesto pod suncem"?

Meni je to pomalo nametljivo. U neku ruku, mislim da su svesni toga, ali ne haju, sto je i odraz neprilagodljivosti i netoleranicije. Mislim da ti ljudi imaju neki problem sa samim sobom.
Naravno da je nametljivo. Ali, verovatno je to i njihov osnovni cilj. Da nametnu sebe drugima po svaku cenu. Možda zbog toga što im to ne polazi za rukom u realnom svetu. A moda su takvi i u realnosti, pa se po inerciji tako ponašaju i ovde. Šta god da je, svako preterivanje, pa i takvo je odraz neukusa i izvesnih devijacija u relacijama sa spoljašnjim svetom (pretpostavljam da se sa sobom jako dobro slažu Smile ).
Neki zatrpavaju forum temama, neki zatrpavaju teme, neki salju masu p.p., neki lazu, neki crne druge, neki vredjaju...
sve su to na neki nacin zloupotrebe, koje je tesko definisati i odrediti. obzirom da moderatore kao da i nemamo, ne postoji doslednost moderacije, pa mislim da nema smisla da se bunimo protiv toga...
mislim da tri teme po danu, po forumasu nisu puno...

:D
Neki zatrpavaju forum temama, neki zatrpavaju teme, neki salju masu p.p., neki lazu, neki crne druge, neki vredjaju...
sve su to na neki nacin zloupotrebe, koje je tesko definisati i odrediti. obzirom da moderatore kao da i nemamo, ne postoji doslednost moderacije, pa mislim da nema smisla da se bunimo protiv toga...

Ja sam ovde pola godine kad se sve sabere skoro, pa nisam ukupno 5-6 tema napisala, a kamoli 3 po danu

Ja sam ovde pola godine kad se sve sabere skoro, pa nisam ukupno 5-6 tema napisala, a kamoli 3 po danu

teme otvaraju skoro samo novi, a razlog je prost...
ostali su odavno dosli do spoznaje da forumasi ne zasluzuju nove teme, jer sve okrenu na svadju ili izrugavanje...
pa onda neka otvaraju novi... :D
modovi neka reaguju, oni mogu forum podesiti na nivo kakvu trazi uprava.

ostali su odavno dosli do spoznaje da forumasi ne zasluzuju nove teme, jer sve okrenu na svadju ili izrugavanje...

Nemoj tako bitere - nisu svi tako temperamentni kao Ti! Ima i miroljubivijeg sveta ovde, koji bi više da se voli, ako je moguće, nego da se srdi. wink
Zasto pojedini ljudi imaju neodoljivu potrebu da zatrpavaju forum svojim temama?
Imaju neki kompleks?

Meni je to pomalo DOSADNO. U neku ruku, mislim da su svesni toga, ali ne haju, sto je i odraz neprilagodljivosti i netoleranicije. Mislim da ti ljudi imaju neki problem sa samim sobom.

Nije problem nek otvori deset tema na dan ako se u tim temama ima sta reci, nego gluposti samo da se nesto napise ubiše u pojam Wink

Nemoj tako bitere - nisu svi tako temperamentni kao Ti! Ima i miroljubivijeg sveta ovde, koji bi više da se voli, ako je moguće, nego da se srdi. wink

Pa to vam govorim, volite se ljudi, ne dirajte one koji otvaraju teme!
Ako je modovima dobro, i vama mora da bude dobro.
To je uostalom i zvanican stav administracije!
A ja ako sam sluzben, to jos ne znaci da se ljutim.
VOlim i ja vas!
:D :D :D

Pa to vam govorim, volite se ljudi, ne dirajte one koji otvaraju teme!
Ako je modovima dobro, i vama mora da bude dobro.
To je uostalom i zvanican stav administracije!
A ja ako sam sluzben, to jos ne znaci da se ljutim.
VOlim i ja vas!
:D :D :D
opet ja da kritikujem jesam nov nisam otvorio nijednu novu temu ali svi mi smo neprilagodjeni u ovom svetu jer svi gubimo neko slobodno vreme u dopisivanju sa totalnim anunimusima umesto da to vreme iskoristimo na bolji nacin safda ce verovatno doci bujica napada na mene ali ja tako mislim
Dobro da je i ova tema na 1. strani . . . već sam pomislio da mi crk'o monitor. lol
Pa neko je skroman neko nije neko voli da je popularan nametljiv 100 ljudi 100 cudi ja piskaram gde mi se ucini da je tema ok de nije zaobidjem .....pa nek otvaraju kolko oce novih a i vidim netraju dugo

- Da li takvim postupcima skrecu paznju na sebe?
- Imaju neki kompleks?
- Zele da se druze, ali ne znaju kako da zauzmu svoje "mesto pod suncem"?
- Meni je to pomalo nametljivo. U neku ruku, mislim da su svesni toga, ali ne haju, sto je i odraz neprilagodljivosti i netoleranicije.
- Mislim da ti ljudi imaju neki problem sa samim sobom.

...nikad nisam bio političar, pa kod ovakvog uvoda u temu, gdje je postavljeno pitanje i u okviru ponuđenog odgovora rečeno sve po meni bitno, obično se ne javljam, jre nema se tu šta više reći. Bitera nimalo ne volim, jer pretežno je u pravu, i to protiv mojih želja i interesa...zar ne bi bilo lijepo doći na forum i na prvoj stranici zateći i neku smislenu raspravu?...iako, otkad je Tika počeo da koristi interpunkciju, život mi je poprilično tužniji...pa ti budi pametan!
shockshockshock
rum_punch(manki)live.com
Imaju neki kompleks?

Meni je to pomalo nametljivo. U neku ruku, mislim da su svesni toga, ali ne haju, sto je i odraz neprilagodljivosti i netoleranicije. Mislim da ti ljudi imaju neki problem sa samim sobom.

pa ovde smo da se delimicno upoznamo...
vise cenim nekog ko otvara neke teme...spoznas coveka delimicno...
neki znaju samo ogovarati i sprdati se...i cuvaju se...ulizuju...
svi smo jednaki pred tastaturom...svako nek kucka...sto mu se kucka... ja licno sam doziveo da me nazivaju narkomanom, svinjom, jajarom i td. ovi stari, ovde tolerantni...pa da su oni nama zivi i zdravi...
a ti vocko slikaj neku dobru ribu pa stavi...imaces glavnu rec...
ili smuvaj dvojicu trojicu pa nek te slepo obozavaju...
cmok...

pa ovde smo da se delimicno upoznamo...
vise cenim nekog ko otvara neke teme...spoznas coveka delimicno...
neki znaju samo ogovarati i sprdati se...i cuvaju se...ulizuju...
svi smo jednaki pred tastaturom...svako nek kucka...sto mu se kucka... ja licno sam doziveo da me nazivaju narkomanom, svinjom, jajarom i td. ovi stari, ovde tolerantni...pa da su oni nama zivi i zdravi...
a ti vocko slikaj neku dobru ribu pa stavi...imaces glavnu rec...
ili smuvaj dvojicu trojicu pa nek te slepo obozavaju...
cmok
...

...upravo sam došao sa rođendana (dječijeg), malo se popilo...ništa mi ne pada na pamet do, da povlađujem ljudima, ko god šta iskucka... shock
...nije mi baš do apsolutnog upoznavanja bilo koga ko ovdje zaluta, ali jajaja je sasvim u pravu kad predlaže da se svako o sebi ovdje pobrine da bi mu bilo zanimljivije...vjerovatno ćemo tako biti zanimljiviji i drugima... idea
wink
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:46 am.