Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovdi pisite preporuke drugima tipa šta bi trebalo da urade,pogledaju,naprave,preslušaju... šta ne treba da urade i sl.
Ne znam di je Tića al preporučujem da obavezno gleda seriju "Obdaren" na HBO
A ja preporučujem svima
da okrenu leđa televizorima
i da pod svetlom lampe
umesto štampe
otvore knjige
i tamo da potraže
razonodu, utehu i
rešenje za brige......

Smile
malo više dobre muzike
na pr. underwold je 10.11.2009 u Beogradu
Сви то знамо, али није згорег поновити :

"Сине, не пишај у ветар !"

wink
Компјутери су непоуздани.

Људи су још непоузданији.

wink
Ljudi prave uobicajena sranja.

Ako zelite da napravite vanserijsko sranje, potreban vam je kompjuter.
Ne znam di je Tića al preporučujem da obavezno gleda seriju "Obdaren" na HBO

:?:
Mali saveti?

Ostani svoj po svaku cenu wink
Ne prelazi ulicu na crveno i zenu na zeleno.
Moje preporuke.... Film Outlander, odlican film ko nije gledao nek skine sa neta. Ja sam dobio od kolege s posla divx, ali je ocajan snimak na 19" widescreen monitorima, pa sam na torentima nasao BluRay rip rezolucije 1280x720...extra snimak, jest da je velicina 4.3GB al ko voli kvalitet to nije puno wink
Moja druga preporuka je Windows Vista Eternity 2009 sp1, mnogo brza verzija viste...naravno ja sam jos iskljucio dosta stvari iz Services (Control Panel/Administrative Tools), pa mi sad jos brze radi 8)
Idite sutra na pijacu, kupite futoski kupus, nekih 50 kila, u glavici (ako kupite izrendano, svasta ce vam staviti), pripremite burence i krenite na posao... Pripremite kupus, izrendajte i sipajte u bure:
red kupusa, sakica soli, poneki lovorocv list, zrno bibera, kim i pokoja crvena, ljuta paprika sa strane. moze se staviti i pokoje zrno kukuruza, kazu da ostavlja lepu zutu boju... svaki sloj kupusa pritiskajte ili neka vam zenska celjada bosim stopalima izgaze, da se istisne vazduh,,,
Medju seckanog kupusa mozete staviti i pokoju punu glavu, bit ce dobra zimi za sarmu...
Naravno, ako imate dusu, u ubacit cete medju slojeve i kriske dunja.
Kada sve polozite, istiskate, sok koji pusta kupus trebalo bi da prekrije sadrzaj. vrh pokrijte najlonom ili punim listovima kupusa i daskama, kao nekada. Ostavite da odstoji i da se polako ukiseli. Ako je potrebno, povremeno perite vrh, skidajte slojeve sluzi koje se javljaju usled kontakta sa vazduhom.

i metlajte samo ispred svoje kuce!
Tonguelol
Пре и после јела треба руке прати !

wink
Recite Mu da cu doci wink
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:31 pm.