Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E pa, s obzirom da je kako kazu svetska ekonomska kriza iza nas, tako tvrde u svetu, ne gledajte me, nisam ja to izmislila... wink mene muči jedna boljka, a ona se zove ''novcanik'', pa me zanima, da li Vi osecate ovu krizu, mada je kod nas na ovim prostorima to stanje redovno, mi iz krize u krizu stalno upadamo, al čini mi se nikad teže bar iz moje perspektive nije bilo nego ove godine.
Pa me zanima, kako se borite sa kucnim budzetom? jer bez obzira na primanja, izadaci su veliki, racuni su redovni, porezi koljaci, itd...
Imate li nekog da Vas finansijski pomogne, i kako uopšte raspolažete sa primanjima od prvog do sledeceg prvog?
Mnogi imaju decu, a znamo kakve su i kolike njihove potrebe, jedna potrosacka korpa za cetvoroclanu porodicu uvek i obavezno nadmasuje sredstva kojima raspolazemo.
Na koju stranu zavrnete ventil, da bi drugi otpustili, na sta najvise trosite, i sta Vam je prioritetno, a šta može da čeka neka bolja vremena?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Meni je sasvim svejedno koliko imam para.... nemam vremena da i' trošim..... Unhappy
jos i ovde moram o tome da razmisljam...a ja ovde da ne bih o tome razmisljao...
idem da izdrkam...
Ja se ne sekiram kako cu rasporediti platu, za to je zaduzena moja supruga .Voli da trosi pare.Najvise kesa se da za jelo i odjecu. A drugo bavim se lovom pa ako nista ima mesa i hljeba. Puno novaca ode i na vozilo u smislu goriva i odrzavanja. Ma sta ja znam. Bice bolje.
jos i ovde moram o tome da razmisljam...a ja ovde da ne bih o tome razmisljao...
idem da izdrkam...

Pa ne znam da li mislis da si nekog impresionirao ovim odgovorom, al bolje da nista nisi napisao, takvi kao ti ne vole ni o cemu drugom ni da razmisljaju, a moranje nije bilo da se naspise tek bilo sta, pitanje je postavljeno odnosno tema ljudima koji vole da razmene misljenje, pa makar se radilo i ovakvim za tebe drkadzijo besmislicama wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
nemkice, iskreno da ti kažem nemam pojma............... prosto se sama sebi divim kako uspevam da obrnem ovu siću i da mi ništa ne fali............... il sam skromna il se samo tešim da ni meni, ni ukućanima ništa ne nedostaje..................Smile))
Ccc nemo se nerviraš
O ovi sam već napisao šta mislim na temu o poslu ali bi mogao i da rečem SVEKRIVA postoji ona je realnost svuda kao i kod nas s tim što nas domaći poslodavci privatni i državni `ebu dva puta više nego što mogu da postignu i kriza im je izgovor za razne gluposti.
Na koju stranu zavrnete ventil, da bi drugi otpustili, na sta najvise trosite, i sta Vam je prioritetno, a šta može da čeka neka bolja vremena?

Ventil se zavrće u smeru kazaljke na satu (osim onoga na boci za gas).
Najviše se troši na kupanje, mada mi je umivanje i pranje zuba veći prioritet, a još veći prioritet je kuvanje i pranje sudova. :D

p.s. E da! Troši se i na veš mašinu, al' tu ima samo jedan manualni ventil. wink
shock Da li je moguće da u ova krizna vremena koristite i veš mašinu?...........Smile))
MogućO! :D

Samo . . . pre pranja se zavrne ventil. lol
E pa, s obzirom da je kako kazu svetska ekonomska kriza iza nas, tako tvrde u svetu, ne gledajte me, nisam ja to izmislila... wink mene muči jedna boljka, a ona se zove ''novcanik'', pa me zanima, da li Vi osecate ovu krizu, mada je kod nas na ovim prostorima to stanje redovno, mi iz krize u krizu stalno upadamo, al čini mi se nikad teže bar iz moje perspektive nije bilo nego ove godine.
Pa me zanima, kako se borite sa kucnim budzetom? jer bez obzira na primanja, izadaci su veliki, racuni su redovni, porezi koljaci, itd...
Imate li nekog da Vas finansijski pomogne, i kako uopšte raspolažete sa primanjima od prvog do sledeceg prvog?
Mnogi imaju decu, a znamo kakve su i kolike njihove potrebe, jedna potrosacka korpa za cetvoroclanu porodicu uvek i obavezno nadmasuje sredstva kojima raspolazemo.

Znaš kako ti je u zemlji srbiji..
plata i meca traju od tri do sedam dana..
posle mož se yebeš..slobodno 8)

Kriza je kod nas zadnjih 10 godina tako da nemastina nije novina. Krizu kao krizu osetila sam po tome sto posla nigde nema zadnjih godinu dana. I prethodne 2 godine bilo je jebeno ali uspela sam da se zaposlim i radim koliko toliko. Sad mi je igrom slucaja naleteo posao tako da sam s te strane mirna i verujem da ce svakako od sad biti mnogo bolje. Sa jednom platom kako se zivi , to mnogi znaju, zeznuto jeste ali krpis se kako umes i znas. wink Prioritet mi je da imam sve za dete, racuni da su placeni i da ima hrane, a za ostalo sta ostane. wink
Meni je sasvim svejedno koliko imam para.... nemam vremena da i' trošim..... Unhappy

lollollol
Tako nekako je i kod mene u poslednje vreme... lol
Za Srbiju tek dolazi tezak priod, ova zima ce biti jebacka, rece mi taxista jutros... Unhappy
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:06 pm.