Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Volite li?
Pijete li?
Pecete li?
Da li izlazi iz polako iz upotrebe?
Rakija u folkloru, komnikaciji, sklapanju posla, radnoj akciji kod prijatelja, na poslu, pecanju i drugim aktivnostima...
Kako da je zastitimo od EU?
Iskustva, blamovi, komentari, recepti i naravno kazne (saobracajne i one od zene)...
Volem, pomalo i pecem...

Najvise volem od jabuke, sljive, dunje i kruske.
Samo ponekad po gutljaj dnevno, i nezaobilazno pred nedeljni rucak!
Zdravo je, bre!
Kako da je zastitimo od EU?

Da, previse ljudi u EU navale na rakiju, kad se im ponudi. Wink)))
Od rakije nema bolje ženeee...Unhappy(

Pevao sam i ja nekad...Smile)

PS: E, kad Srbi uđu u EU rakija će biti njihovo moćno ~tajno oružje~...::Smile)))

Pecete li?

Pečem, pečem i to svake godine. Od šljive i kajsije...Unhappy(
Najbolja rakija sto sam do sada popio(inace ne podnosim rakiju) je bila kod mog sogora u Tavankutu...Dali od Kajsije, Kruske ili Sljive, jednostavno je svaka od njih kad je prineses ustima mirisala na tu vocku, divotaaa ziva...

Iako nisam neki poznavalac rakija, ali to sto sam probao su bas one prave bile, za dusu i uzitak....A domaca vina(iz podruma) iz Tavankuta, uhhhh, njih nesmem ni spominjati...

Eto taka su nasa Salasarska pica....Ko voli, nek' izvoli!!!Smile))
PS: E, kad Srbi uđu u EU rakija će biti njihovo moćno ~tajno oružje~...::Smile)))

Peci cemo tajno...Wink
A da zavaramo inspektore, napolju ce da se okrece prase na raznju!
Ne pijem rakiju, ali u mojoj familiji tradicionalno se peče. Lave, dođi da probaš kajsiju, najbolja Smile
Lave, dođi da probaš kajsiju, najbolja Smile

Mogu li i ja?

Retko pijem alkoholna pica, uglavnom u prigodnim prilikama. A tada najradije popijem neku rakiju, ali ne od sljive nego lozovacu, od kruske ili kajsije.

Najbolja rakija koju sam ikada probao bila rakija od kajsije koju je jedan deda ispekao kad mu se rodio unuk, pa cuvao za njegovu svadbu. Posle 25 godina cekanja deda je izgubio strpljenje i ja sam dobio 2 litra te rakije. Dok je ta rakija potrajala (a nije dugo) ja sam mnogo cesce pio po neku casicu pica nego sto je to uobicajeno.
KOJA JE OVAJ SAJT PREVARA, POGLEDAJTE KOMENTARE ISPOD SLIKE U NALOGU "CupidGirl" .. ADMINISTRATOR SALJE POD OVIM NALOGOM SVIMA KOJI NISU UPLATILI CLANARINU PORUKU TIPA "KO HOCE DA MI POKAZE MALO NOCNI ZIVOT BEOGRADA,POSTO SAM JA MLADA ZGODNA I NAIVNA.. JAVI TE MI SE NA PVT." I POGLEDAJTE KOLIKO JE IZRADJENIH CLANOVA TIPA "EVO JAVICU TI SE SAMO DA UPLATIM CLANARINU, ILI PISI MI NA MAIL MOLIM TE.."

SVI KOJI OVDE PLACAJU CLANARINU SU N A I V N I

pitajte se sami koliko ste ljudi pomocu ovog sajta licno upoznali!
Mogu li i ja?

Naravno, bice mi zadovoljstvo da budete moji gosti.

BR, tata cuva 10 lit kajsije za moju svadbu vec 23 god. Smile))
BR, tata cuva 10 lit kajsije za moju svadbu vec 23 god. Smile))

Deda kojeg sam pomenuo nije iz moje porodice. I mozda je bio u pravu sto je izgubio strpljene...Umro je pre nekoliko godina, a unuk se ozenio tek ovog proleca, u 30 i nekoj...

A tu rakiju nije moguce opisati, treba je probati... samo nema vise. Unhappy
Ma naravno, probat cemo, i kod vas, a moze i kod mene u subotickoj pescari...
Smile))))))
pitajte se sami koliko ste ljudi pomocu ovog sajta licno upoznali!

ti bas ne znas da se zabavljas....
Moja porodica ima jednu ludu kombinaciju - kruškovača od tri vrste kruške (jedna domaća, dve divlje).

Božanski nektar... Miriše, pun ukus, uživanje...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:28 pm.