Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li vam se nekad desilo da ste ubedjeni za neku pesmu koju volite da je originalna verzija, a onda otkrijete da je obrada?
i kad cujete original vise vam se svidja ta obrada koju ste prvo culi? ili obrnuto, vise vam se svidi original?

kako god, evo teme za originale i obrade 8)

I can see clearly now - Johnny Nash

moja omiljena obrada od Hothouse Flowers
Obicno zavolim verziju koju prvu cujem...
:D
Đene đene al kad narodnjaci preuzmu od popa ili roka e to je fantastika Keba od Roling stonsa ,Džej od MJ ,Micojka od Khaleda...

Volim kad Bruce Willis peva. Ima jos pesama, ali eto neka bude ova kao moj primer. wink
Ne opterecujem se originalima i kopijama, ono sto mi se svidi svidi mi se i moz da peva i turcin sa coska, sve jedno mi je! lollollol
Pesma i jeste u pitanju. Manje vise ko peva, nego kako peva lollollol

Za moj ukus, Turci malo "zavijaju" lollol
Pesma i jeste u pitanju. Manje vise ko peva, nego kako peva lollollol

Za moj ukus, Turci malo "zavijaju" lollol

i za moj draga ali ima jedan u stvai je bugarin koji zavija svake subote od devet ujutru sa pauzama za disanje od po minut na ulici dve zgrade od mene, ne moz da ga ne cujes a pride peva na turskom ( ne pitaj me za kombinaciju ne znam) ima cak i armoniku i udri bato....mislis da nekog briga sta peva, sto zavija i dal peva original ili kopiju, jok bre...taj zaradi vise za dan nego ja za deset! Vish mogla bi mozda da izadjem ispred zgrade pa zapevam i ja , cisto da povecam kucni budzet roll
Vish mogla bi mozda da izadjem ispred zgrade pa zapevam i ja , cisto da povecam kucni budzet roll

Bre kolika ti kasa od pevaljku će se obogatiš Tongue
ma vec sam ja bogata al znas kakve su zene, nikad im dosta! lol
Mozemo da napravimo i bend lollol

Moze Vockice ti iz AmerikU ja iz Nemacku, pa kad zapevamo ima sve Turke u ...daleko da zatjeramo! lol
Nemojte će dođu u Srbiju jo5
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:29 am.