Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

30-godisnji muskarac ziveo je u roditeljskoj kuci (sa ocem, majka je preminula) i radio je u porodicnom biznisu. Kada je saznao, da ce naslediti porodicni biznis i celo bogatstvo, jer je njegov otac smrtno bolestan, odlucio je, da mu je potrebna zivotna saputnica i da je vreme, da se zeni.
Jedne veceri, na jednom banketu, primetio je prelepu zenu. Njena prirodna lepota ga je prosto opcinila.
Prisao joj je, upoznali su se, caskali, dao joj vizitku sa brojevima i onda joj rekao: "Ja mozda izgledam kao jedan obican muskarac ali jednog dana moj otac ce umreti i ja cu naslediti 60 miliona dolara."

Impresionirana, zena je zadrzala njegovu vizitku i tri dana kasnije postala njegova maceha (oceva zakonita zena). lollollol

Da li su zene zaista bolji "financijski" planeri od muskaraca? 8)
Pa, da se zna, da je prepisano (ili prevedeno), da nije moj tekst. Smile
a zašto je pitanje postavljeno običnim slovima, brez da ga kriviš i bolduješ?...............Smile))
Eto, i sad on mora da deli nasledstvo sa macehom lol Sto ti je zivot lol
a zašto je pitanje postavljeno običnim slovima, brez da ga kriviš i bolduješ?...............Smile))

Vi mene malo zaEbavate? twisted
Jel mu se ćale zove Guzonja? arrow

A kad me ona zovne "Hodi malo vamo!",
Ja odmah potrčim,
Jer maćehu ja volim više nego starog,
Jer ja sam guzonjin sin.
Jel mu se ćale zove Guzonja? arrow

A kad me ona zovne "Hodi malo vamo!",
Ja odmah potrčim,
Jer maćehu ja volim više nego starog,
Jer ja sam guzonjin sin.

Još da "isprati" ćaleta i da se oženi maćehom i eto hepy-enda winklollol
Bolest...
Dzoni

Vi mene malo zaEbavate? twisted

Ma jok bWe, čini ti se winklollollol
Dzoni
30-godisnji muskarac ziveo je u roditeljskoj kuci (sa ocem, majka je preminula) i radio je u porodicnom biznisu. Kada je saznao, da ce naslediti porodicni biznis i celo bogatstvo, jer je njegov otac smrtno bolestan, odlucio je, da mu je potrebna zivotna saputnica i da je vreme, da se zeni.
Jedne veceri, na jednom banketu, primetio je prelepu zenu. Njena prirodna lepota ga je prosto opcinila.
Prisao joj je, upoznali su se, caskali, dao joj vizitku sa brojevima i onda joj rekao: "Ja mozda izgledam kao jedan obican muskarac ali jednog dana moj otac ce umreti i ja cu naslediti 60 miliona dolara."

Impresionirana, zena je zadrzala njegovu vizitku i tri dana kasnije postala njegova maceha (oceva zakonita zena). lollollol

Da li su zene zaista bolji "financijski" planeri od muskaraca? 8)
Po ovoj priči jesu-ali priča je zakon-ja sam uvjek izvan zakona Smile-super priča fakat
moj drug Aca lepo kaze--zene su zlo

samo daj daj daj
moj drug Aca lepo kaze--zene su zlo

samo daj daj daj

A jel ti uvek slusas drugare lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:34 pm.