Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li mislite da muzika koju slusamo oslikava nas karakter ili samo neko trenutno raspolozenje?

Da li, kada nekoga upoznajete, kada vam kaze koju muziku najvise voli, stvorite po tome odredjenu sliku ili mislite da to nema nikakve veze sa karakterom?
Da li, kada nekoga upoznajete, kada vam kaze koju muziku najvise voli, stvorite po tome odredjenu sliku ili mislite da to nema nikakve veze sa karakterom?

Ne mislim nista...

Muzika nije samo stvar ukusa, po vrsti muzike koju neko slusa mogu da se dobiju neki odgovori na pitanja koja nisi postavio...

Slusanje razlicite vrste muzike kod mene nikada nije bila prepreka za ostvarivanje kontakta, sve dok se radi o muzici...
Ja volim da slusam sve i svasta, a sta slusam zavisi od raspolozenja..

Na osnovu ko sta slusa moze se nesto zakljuciti o njemu, ali to nemora da bude i tacno..

Moram da priznam da imam određenih predrasuda prema onima koji slušaju "turbo-folk" i slične krmećake... Srećom ne upoznajem ih mnogo. Smile
Moram da priznam da imam određenih predrasuda prema onima koji slušaju "turbo-folk" i slične krmećake...

Da ne ponavljam, prepisao sam Smile))

Ali nikada necu da shvatim kako ljudi koji misle kao i ja znaju sta "pevaju" srpske "majke" i "snajke" Unhappy((
Kada upoznam neku osobu bitno mi je da li je ta osoba dobra ili losa ako je osoba OK sasvim je sve jedno sta ce slusati,
to je opredeljenje te osobe i apsolutno mi nije bitno, njena ili njegova stvar....I ne stvaram sliku o osobi po tome kakvu muziku slusa vec kakvu dusu ima, muzika je sporedna stvar za upoznavanje neke osobe i po tom pitanju nemam nikakvo misljenje....glupo diskutovati.....
Ja volim da slusam sve i svasta, a sta slusam zavisi od raspolozenja..

TAKODJE !!!
Moram da priznam da imam određenih predrasuda prema onima koji slušaju "turbo-folk" i slične krmećake...

I ja...
Muzika nije samo stvar ukusa, po vrsti muzike koju neko slusa mogu da se dobiju neki odgovori na pitanja koja nisi postavio...

Slusanje razlicite vrste muzike kod mene nikada nije bila prepreka za ostvarivanje kontakta, sve dok se radi o muzici...

Odlicno receno, ne bih imala nishta da dodam sem da cesto nailazim na nerazumevanje okoline pri iznoshenju ovakvog stava!!! Smile
Ipak...Moram da priznam da imam određenih predrasuda prema onima koji slušaju "turbo-folk" i slične krmećake...
Wink))
i ja imam odredjene predrasude i prema onima koji imaju odredjene predrasude...Smile
ubiJte vi njih...

Mnogo teshko, kume!!! Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:25 am.