Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Za većinu žena u hrvatskoj-sex je još tabu tema i o seksu razgovaraju kao da je to nešto naj opasnije i ružno,ali nekako bi da ipak budu jebene
Stvarno decko imas izuzetno zanimljive teme....ali izuzetno, da ne spominjem da su iznimno zanimljive rollrollrollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Stvarno decko imas izuzetno zanimljive teme....ali izuzetno, da ne spominjem da su iznimno zanimljive rollrollrollrollroll

volio bi da mi to kažeš uz kavicu a šta mogu kad sve što valja daleko je
Uz kavu i kavanje, pa na test drive u skodi felacio ha? rollrollrollroll
Uz kavu i kavanje, pa na test drive u skodi felacio ha? rollrollrollroll

hahahahhaaaaaaa-čestitam na duhovitosti-moj si favorit-j-ti rikverc
Hrvatice uvek bile dobre ribe, tako volim kako mazno pricaju Smile

Curke...pusa lol
Za većinu žena u hrvatskoj-sex je još tabu tema i o seksu razgovaraju kao da je to nešto naj opasnije i ružno,ali nekako bi da ipak budu jebene

a o kojoj ti to Hrvatskoj govoriš..

Seljačino-govorim o sexu a ne o hrvatskoj-frfljaš ko tuđman a drobiš ko milošević-a ja o sexu pričam :?: lol

Seljačino-govorim o sexu a ne o hrvatskoj-frfljaš ko tuđman a drobiš ko milošević-a ja o sexu pričam :?: lol

geače drkaš pojmove.. 8)
I nemoj neko da mi Hrvatice vređa i njihovo aktivno učešće u seksu....obožavam kad mi kažu ..gospon straga..

ma gde ga strah..nego pod klizav 8)

E to su te duso duboko slagali
O cem to cakulas ? shock

ja ???
o rusulama iz đardina priko bande 8)
A di je tu sexiranje? roll
O cem to cakulas ? shock

jebe mi se a nemam koga-ima li kakva ugrožena
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:53 pm.