Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Našao mladu mlađu 95 godina

Nesvakidašnje venčanje održano je u Somaliji kada se Ahmed Muhamed Dore sa svojih 112 godina venčao sa Safijom koja ima svega 17 godina. Razlika u godinama između bračnih drugova je čak 95 godina!

Venčanju je prisustvovalo više stotina ljudi, a vremešni mladožanja je izjavio da mu je na taj dan „bog omogućio da ostvari svoj san”.

Dore i njegova tinejdžerska mlada su stanovnici istoga sela u regiji Galgudud u Somaliji, a Ahmed Muhamed je iskusno naveo da je „čekao Safiu da odraste pre nego što je zaprosio”.

„Nisam želeo da je prisiljavam na brak, ali moje mi je iskustvo pomoglo da je uverim u svoju ljubav prema njoj, i tada je ona pristala da se uda za mene”, objasnio je tajnu svog uspeha mladoženja.

Mladina porodica je izjavila da je „sretna sa ćerkinim izborom”.

S obzirom na to da je mladoženja stariji od mlade punih 95 godina, iako on tvrdi da su godine relativna stvar, realno bi svojoj supruzi mogao da bude čukun deda.

Ovom stogodišnjem zavodniku ovo nije prvi brak, a iz ranijih pet ima 18 dece, prenosi „Telegraf”.
Bela, a jel`ova tema aluzija na Tebe i bitera :o ?
Hoces i tebe da prijavim adminu za laz :?
Samo sam pitao sta te je inspirisalo?
Ja ne lazem, ja sam ono procitao na forumu Unhappy

I Real je verovatno procitao kada te biter(zed) vise puta javno zvao na kolace, kafu, pizzu.Secas se onog"Komsinice, dodji na rucak" i sl.Medalja ima dve strane wink
Zasto da me ne zove na kafu i kolace, i ti si me zvao wink
Nisam znala ako sa nekim popijes kafu, da te odmah spoje, hm roll
Kako sam te ja zvao kada nisi iz BGD? :o
Juce si napisao, ko kaze da nisam sad wink
A juce, jesam ali sam rekao da kada ides kod Karla frizera dodjes sa sekom kod mene, posto ona zna gde sam Smile
Ti bi na noge, a ne, pijemo kafu u Javnoj Tajni wink
Moze, kada si ovde, baci poruku 8) i zovi seku, ne jednu, dve seke Smile
Afrička posla 8) Možda ima poveću 'motku' pa ovoj maloj odgovaralo.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:56 pm.