Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko po vama (u procentima) clanovi na ovom sajtu imaju iskrene a koliko lazne profile?

Ja mislim da je recimo negde oko 35% iskrenih a ostalih 65% da su lazni shock

Sta vi mislite?
Mislim da se ne razumem u procente, i mislim da ne citam profile, al znam da je moj 101% iskren lollollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Odmak si mi bila sumnjiva sad znam i zasto! twisted Mislim da se procentualna procena krece ovako 88% laznih i ostatak mozda pomalo iskrenih, moj spada u one bljak iskrene koje niko ne zeli da cita dokraja jer nece naci ono sto trazi tamo lollollol
lol Kod mene samo dan rodjenja nije tacan a cak i mjesec jeste 8)
Cekajte, idem i ja!!!
Ma iskreni su svi... samo oni što čitaju različito tumače 8)

p.s. u location se kunem Tongue
Ko bi ga znao ko laze, a ko ne. Ne znam ni koliko ima clanova sajta, samo su mi poznati ovi sto dolaze na forum. S vremena na vreme razmenim PP s nekom osobom, ali me savrseno ne inetresuje da li je nesto slagao/slagala u svom profilu.
Osobe s kojima sam u kontaktu, isto mogu da pisu sta zele, ja ih volim onakve kakve su, a oni ce se prepoznati i znske i muskarci. wink
ijao Vockice pa ja te nikad nisam na pp kontaktirala,kako onda da osnujemo orkestar!? shockroll
Odmak si mi bila sumnjiva sad znam i zasto! twisted Mislim da se procentualna procena krece ovako 88% laznih i ostatak mozda pomalo iskrenih, moj spada u one bljak iskrene koje niko ne zeli da cita dokraja jer nece naci ono sto trazi tamo lollollol
verujem da si retka koja se drzi onoga sto pise u tvom profilu a i onako lepa provokacija nije na odmet tek da zagolica mastu inace mislim da se svi generalno foliraju odnosno da jedno pisu a drugacije se ponasaju sem onih koje ne zelim ni da pomenem znas na koje mislim
ijao Vockice pa ja te nikad nisam na pp kontaktirala,kako onda da osnujemo orkestar!? shockroll

Nisi me dobro razumela, a mozda se nisam ni ja dobro izrazila. Bend bi nam bio savrsen. lol
U profilu piše ko šta hoće..

Ali ima mnogo lažnih podataka...Sve zavisi ko šta hoće... wink
Dzoni
Koliko po vama (u procentima) clanovi na ovom sajtu imaju iskrene a koliko lazne profile?

Sta vi mislite?

nemam pojma zasto neko ima potrebu da laze...msm, ne zanima me niciji profil ili privatan zivot, tu se zezam i prija meni, verovano neko ko laze to prija njemu, tj toj osobi...tako da, ne razbijam glavu da li neko sere ili ne.....profile uglvnom gledam zbog bloga, to me vise interesuje da nesto procitam nego da saznam koliko god ili bilo sta ima ta osoba... lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Sta vi mislite?

Ne zalazim u to ciji je lazan ciji je pravi ( lollollol )

Moj je oridjinale pa kud puklo da pukne

A to , ko ce sta da pise u svom profilu, njegova je stvar

Jer ne sto laze druge , laze sebe...i kad tad sve ispliva na povrsinu
Mogu da kažem u svoje ime- sliku sam stavio jer je deo etikete sa piva koje prave u Kini i mnogo mi je smešno. Svoju sliku da stavim ne vidim logiku jer prvo niko neće verovati da sam to ja ( svi i sve kažu da odlićno izgledam za svoje godine)

Svi ostali podaci su u redu ali kako postoji uvek mogućnost zloupotrebe podataka, tako sam ja ograničio količinu istih.

Ostale stvari je i teško odgovoriti... mene zanima i ozbiljna veza, i seks (to ide uz ozbiljnu vezu) i izlasci ( i to ide u ozbiljnu vezu)... Pa tu možda može da bude odstupanja...

Ali načelno imam utisak da su većina ovde stegnuti i da ne pokušavaju ništa da bi stekli novu ljubav ili životnog saputnika u životu. Meni je forum zanimljiv ali ako ovako ostane verovatno ću sve napustiti. Čemu...

Tongue
Mogu da kažem u svoje ime- sliku sam stavio jer je deo etikete sa piva koje prave u Kini i mnogo mi je smešno. Svoju sliku da stavim ne vidim logiku jer prvo niko neće verovati da sam to ja ( svi i sve kažu da odlićno izgledam za svoje godine)

Svi ostali podaci su u redu ali kako postoji uvek mogućnost zloupotrebe podataka, tako sam ja ograničio količinu istih.

Ostale stvari je i teško odgovoriti... mene zanima i ozbiljna veza, i seks (to ide uz ozbiljnu vezu) i izlasci ( i to ide u ozbiljnu vezu)... Pa tu možda može da bude odstupanja...

Ali načelno imam utisak da su većina ovde stegnuti i da ne pokušavaju ništa da bi stekli novu ljubav ili životnog saputnika u životu. Meni je forum zanimljiv ali ako ovako ostane verovatno ću sve napustiti. Čemu...

Tongue

ti to oces da se ja razvedem shock
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:22 pm.