Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jesu li ovo pogrdni nazivi ili bi mogli biti korišteni kao iz milja-pozitivno ??
Хаки јел сте ти и Летач браћа???

shock
kuja? ja to nigde ne cuh u Srbiji lollol

cek da se konsultujem sa Googlom lol
Gadura nikad dobro a kučka može imati prizvuk dobrog ali u načelu nije. Obe vrste se u načelu stavljaju pod macolu i to onu najtežu.
domobrancic...tepam i ja tebi

hoćeš reći da sam gad i dzukela-pa hvala-od gada ljudi strepe,a dukela uživa sa kujama
Neke žene se "pale" na to tokom seksa, znate ono pogrdne reči i izrazi i tako to. Ma koliko čudno izgledalo nije nemoguće, ako ćemo iskreno. 8) Smile Ima nas raznih.
Хаки јел сте ти и Летач браћа???

shock

Karlo, da Te nema, trebalo bi Te izmisliti! :D
Zanimljivo ...

Mozda ce i ovaj da preporuci neki film. roll
Jesu li ovo pogrdni nazivi ili bi mogli biti korišteni kao iz milja-pozitivno ??

Jednom sam odgovorila autoru teme, kada je na podrugljiv način prozvao jevrejski narod.

Ovog puta sam mislila da odustanem, ali prosto ne mogu, jer se ponovo osećam prozvanom na neki način. Prosto - žena sam i ne mogu da ostanem mirna na tako nešto.

Pitam se da li je taj što je to pisao, ovim hteo da istakne i pohvali se svojim uvrnutim odnosom prema ženama ili je pomislio da možda ipak postoji jednako izvitopereno žensko čeljade, kome se može dopasti predloženi način "tepanja i izražavanja nežnosti" :?: :!: U ovo drugo ne mogu da poverujem. A ovo prvo ne želim dalje da komentarišem.
Onda si ti jako fina osoba,za razliku od ostalih 98% zena.
E bas me zanima imaju li neki forumski muskarci isto misljenje ( gadura,kuja i slicno) i o svojim majkama ili sestrama.
Prosto me zanima da li i njih ubrajaju u istu kategoriju ( 98%) zena ili su one onaj ostakak od 2%
Haki, ti znas da su veoma ruzni ti izrazi....Mozda trazis neku uvrnutu kojoj bi se to svidelo pa da se prepoznate??????????? shock

~ GADURA~

Gadura je moderna, samosvjesna žena, neiskopleksirana, intelektualno "opremljena", spremna na nove izazove itd.

~ KUJA~

Izraz se povezuje sa zestokim seksom gde se zena predaje muskarcu koji je pokorava.Iako i druge zivotinje isto imaju spolni nagon isto kao i zebra,krava,ovca,veverica,
Zasto muskarci bas ovaj izraz povezuju sa razuzdanim sexom?

Kada je kuja u teranju,odnosno zeli da se pari mirisom privlaci (feromoni) muzjake koji jurcaju za njom,mlate se medjusobno,da bi se najjaci pario sa njom.polni organ takve kuje je otecen.cesta slika na ulicama.
izraz se koristi i za personu zenskog pola za kojom se okrece,ili je prati veliki broj muskaraca,ili za bizaran opis polnog organa zene.
Onda si ti jako fina osoba,za razliku od ostalih 98% zena.

hahaaa-KAKO GRJEŠIŠ-sa ženama imam predivne i simpatične kontakte ,a razgovore takve neozbiljne ali ne i zle-imam upravo sa ženom iz tvoje blizine-i baš se sito nasmijemo-možda se ti boiš svoje istine :D :D lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:22 am.