Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dobro jutro forumashi wink

Ja jutros bash poranio (6.15h) i reshio da dve srece ugrabim. Igrom sluchaja vec uchinio jedno malo VELIKO delo i zapocheo dan na divan nachin :D
Sad chekam srecu, a jedna me vec snasla. Zaista me je usrecila chinjenica da sam jutros nekome pomogao, nekome koga ne znam i koga nikada do sada nisam video. Dakle, jos jedna sreca mi nedostaje da poslovica "KO rano rani dve srece grabi" bude u potpunosti verodostojna wink
Btw, vidim da su na forumu vec prisutni i neki od mojih prijatelja, pa ih ovom prilikom pozdravljam, prepoznace se oni vec...
Josh jednom, DOBRO JUTRO lol
Dobro jutro i tebi. Ti si baš vedar od rane zore... wink
Dobro jutro,milo mi je da si raspolozen a nadam se da ce nesto od tvoje energije preci i na mene jutros.Zelim ti prijatan dan i puno novih pozitivnih impresija
Dobar jutar Smile Evo i ja sad preko Skajpa savetujem drugara al osim toga ništa drugo.

Tongue
Dobro jutro narode 8)
Ja se probudih oko 6 dodjoh sebi oko 7 a sad u 8 konacno pijem kafu lol
Covek se budi najcistije duse,
koja ceka da je oblikuje predstojeci dan,
i zato priusti sebi da ti prvo dobro jutro pozeli-
onaj ko te puno voli...

Smile

Svima dobro jutro.
Dobro jutroooooooo. Pokusavam uz kafu da se razbudim...

U sustini ne odgovaram za ono sto kazem ili napisem barem sat po ustajanju, a proslo je tek 15 minuta...

lollollol
Ko rano rani, bleji po forumu, pošto nema šta pametnije da radi, da ne bih probudila ukućane Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
a moraš priznati da se ovaj put zamaskirala muški..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ko rano rani, prebrojao je sva udubljenja i nepravilnosti na plafonu grin
I just love the way you're running out of life..
Ko rano rani....ceo dan zeva...
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Za'ebe se.. msm ipak 'e nedelja..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
Ja ću sutra da se zaebem kad se probudim u podne......jbt
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
JG!
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:20 pm.