Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dobro jutro forumashi wink

Ja jutros bash poranio (6.15h) i reshio da dve srece ugrabim. Igrom sluchaja vec uchinio jedno malo VELIKO delo i zapocheo dan na divan nachin :D
Sad chekam srecu, a jedna me vec snasla. Zaista me je usrecila chinjenica da sam jutros nekome pomogao, nekome koga ne znam i koga nikada do sada nisam video. Dakle, jos jedna sreca mi nedostaje da poslovica "KO rano rani dve srece grabi" bude u potpunosti verodostojna wink
Btw, vidim da su na forumu vec prisutni i neki od mojih prijatelja, pa ih ovom prilikom pozdravljam, prepoznace se oni vec...
Josh jednom, DOBRO JUTRO lol
Dobro jutro i tebi. Ti si baš vedar od rane zore... wink
Dobro jutro,milo mi je da si raspolozen a nadam se da ce nesto od tvoje energije preci i na mene jutros.Zelim ti prijatan dan i puno novih pozitivnih impresija
Dobar jutar Smile Evo i ja sad preko Skajpa savetujem drugara al osim toga ništa drugo.

Tongue
Dobro jutro narode 8)
Ja se probudih oko 6 dodjoh sebi oko 7 a sad u 8 konacno pijem kafu lol
Covek se budi najcistije duse,
koja ceka da je oblikuje predstojeci dan,
i zato priusti sebi da ti prvo dobro jutro pozeli-
onaj ko te puno voli...

Smile

Svima dobro jutro.
Dobro jutroooooooo. Pokusavam uz kafu da se razbudim...

U sustini ne odgovaram za ono sto kazem ili napisem barem sat po ustajanju, a proslo je tek 15 minuta...

lollollol
Ko rano rani, bleji po forumu, pošto nema šta pametnije da radi, da ne bih probudila ukućane Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
a moraš priznati da se ovaj put zamaskirala muški..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Imao je burnu noć grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:56 am.