Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E samo zelim da pozdravim sjajne ljude sto sam upoznala preko ovog foruma...da pozelim da upoznam jos par ljudi koji su mi ekstra osobe, a nadam se da cu i to ostvriti, a za ostalo...ma nek je sa srecom ovom forumu...i Rimsko carstvo je propalo...nista nije vjecno.....

Drago mi je sto smo se druzili, htjedoh da na kraju kazem ponekom sta mislim o njima, al svi znaju sta o kome mislim.....
Hvala vam jos jednom na ispunjenoj godini i upoznavanju sjajnih ljudi...i molim vas ucinite to sto prije i sto bezbolnije..... wink
E samo zelim da pozdravim sjajne ljude sto sam upoznala preko ovog foruma...da pozelim da upoznam jos par ljudi koji su mi ekstra osobe, a nadam se da cu i to ostvriti, a za ostalo...ma nek je sa srecom ovom forumu...i Rimsko carstvo je propalo...nista nije vjecno.....

Pratice te prijatelji tvoji!!!
Cekajte, idem i ja!!!

E za Rim su zasluzne guske, mi cemo jos malo da experimentisemo s ovnovima...ne oprastaj se bre-bona, sta cu ja bez tebe ovde Unhappy(((
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Herminče..drago mi je što smo se upoznale ovde...žao mi je što nismo stigle da se vidimo u Bgu, ali ima dana...ne znam šta se dešava sa ovim sajtovima, da li su svi poludeli, ili je to neki novi grip zavladao..ali nedaj se..
(http://www.cosgan.de/images/more/flowers/065.gif)

Razbiću te kao zvečku ako to napraviš... a i pustiću par sočnih tračeva, i nahuškaću makar dve osobe da te krenu oko nečega ubeđivati... ma život ću ti preokrenuti bweeeeeeeeeeeeeee....

Zar još nisi naučila da volim da je po mome? Meni sada uopšte ne odgovara da se ti brišeš.... JOK!!!!!!
Ostajte ovdje i borite se...hihihi...nisam ja htjela...tako mi rekose da ce uraditi...a glavna osobina mi je iskrenost i inat....tako da ljuta Krajna ce do kraja da ostane, pa da vidimo....

A ne brini Lejla, naravno da se uskoro vidimo....uzivo!!!!

Aman rekose mi....bweeeeeeee!!!!! Nisam ja htjela, al sada u inat jos vise hocu!!!!
AlOOOO da nisi ti ipak iz Srema?????? shock
Sa udelom od 0.015% od navodnog broja clanova, forum je davno otisao u cucavac, ali je sva prilika da je to poljski nuznik pa niko nije pustio vodu te jos malo pliva.

Sto se tice virtuelnog identiteta, mozete ga po zelji menjati jer on ne predstavlja nista. I ne vredi nista. Taj virtuelni identitet je navodni podsvesni pokusaj zastite privatnosti, ali posto je ranije bilo i pravog upoznavanja i zezanja, isti nije imao tu svrhu vec je imao neku nedefinisanu a samim tim i nebitnu namenu .

8)
jok bweeeeeeee Romanija rodila, a Krajina odgojila...nema gore kombinacije...kissss

Jes super imati svoju temu i pisati jupiiiiiiiiiiiiii!!!!
Hermy...znas gde sam, a i cujemo se...ja ne bih ovim bandoglavcima bas napominjala kakav si covek (kao zena) a veliki si covek (kao zena) al debili ko debili ne vide dalje od svog nosa....zao mi je stvarno sto si previse k srcu uzela takve retarde i imbecile ....ups...da li se ovo smatra uvredom???? Za mene su to cinjenice, ali ako mislis da treba izvoli, ali ja mislim da ima jos razloga zbog kog smo mi ovde...a to sigurno nije borba za pravdu lollollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sa udelom od 0.015% od navodnog broja clanova, forum je davno otisao u cucavac, ali je sva prilika da je to poljski nuznik pa niko nije pustio vodu te jos malo pliva.

Sto se tice virtuelnog identiteta, mozete ga po zelji menjati jer on ne predstavlja nista. I ne vredi nista. Taj virtuelni identitet je navodni podsvesni pokusaj zastite privatnosti, ali posto je ranije bilo i pravog upoznavanja i zezanja, isti nije imao tu svrhu vec je imao neku nedefinisanu a samim tim i nebitnu namenu .

8)

Ljubim ja tebe, ti si mi jos ostao neodsanjani san...al uskoro cu ja tamo gdje su dugosilazni...da vidim sta se tu nudi ...kisssss
nemo' da posustanes, i Jopet nisi sama! Ev, medju ovim gostima pet nasih drugara i svih pet mi posla sms...sa pitanjem -idemo li u koloni po jedan?

Cekajte, idem i ja!!!
Hermy...znas gde sam, a i cujemo se...ja ne bih ovim bandoglavcima bas napominjala kakav si covek (kao zena) a veliki si covek (kao zena) al debili ko debili ne vide dalje od svog nosa....zao mi je stvarno sto si previse k srcu uzela takve retarde i imbecile ....ups...da li se ovo smatra uvredom???? Za mene su to cinjenice, ali ako mislis da treba izvoli, ali ja mislim da ima jos razloga zbog kog smo mi ovde...a to sigurno nije borba za pravdu lollollollollollol

Ma bleso moja...racunaj april, maj, juni...pa da revoluciju napravimo, naravno u kafani ne ovdje...a mozda i ovdje kissss!!!!
nemo' da posustanes, i Jopet nisi sama! Ev, medju ovim gostima pet nasih drugara i svih pet mi posla sms...sa pitanjem -idemo li u koloni po jedan?

idi bwe zeno...pomislih da su opet nijemci dosli da nas vode do jasenovca...ne more...ostaj bwe ovdje..mada ljuta si i ti...neces dugo heheheh!!!!
E ja ti ne dam ni adresu ni broj ni kotu ni koordinatu! lollol

Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:25 pm.