Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Verujete li da postoje ljudi koji mogu videti buducnost?
Kada bi ste bili sigurni da ce vam neko reci sta vas ceka da li bi ste voleli da znate?
Dlan, kugla, horoskop...mislite li da nam negde pise sudbina?
Ako i postoji cesto zna i da omane, uglavnom sami sebi krojimo sudbinu...
Kada bi ste bili sigurni da ce vam neko reci sta vas ceka da li bi ste voleli da znate?

To postoji.Vecinom te osobe uglavnom odmazu ljudima.Ili ako pomazu jednoj osobi drugoj moraju nanijeti zlo. Savjetujem ti da ih obilazis u velikom krugu. Ovom prilikom ne mislim na ove sto se reklamiraju na medijima. Ja znam dvije osobe koje imaju stvarne moci i vjeruj da su bas mocne da nanesu zlo.

Da nesto postoji, postoji . Nisam fanatik sto se toga tice i ne bih bas kopala po tome, sta tamo neka baba vanga moze da mi kaze. Ipak ne moram ja sve da znam lollol

A s druge strane, kako sam sebi skrojis tako ce i da ti bude wink
Psiha je cudo... :!: arrow
Cekajte, idem i ja!!!
Verujem u horoskop  (http://i448.photobucket.com/albums/qq201/megi_simpson/smajlici/thtiamo-1.gif)

ostalo mi je sisanje ovaca..

i volela bih i ne bih volela da znam... narocito lose stvari.. a lepe onda gube svoju draz

tvoja sudba je ispletena sa vip....
Verujem u horoskop  (http://i448.photobucket.com/albums/qq201/megi_simpson/smajlici/thtiamo-1.gif)

ostalo mi je sisanje ovaca..

i volela bih i ne bih volela da znam... narocito lose stvari.. a lepe onda gube svoju draz

8)

tvoja sudba je ispletena sa vip....

A ti ces biti prijavljen adminu wink
Verujem!

Verujem da padobranac kome se ne otvori padobran postane trenutno vidovit i shvati da skok neće baš dobro da se završi. roll
Dogodile su mi se neke stvari u životu koje su me naterale da verujem u takve stvari. Postoje ljudi koji mogu da vide buducnost i da ti citaju misli.
Jednom je prisao monah u manastiru Ostrog mojoj tadasnjoj devojci i rekao joj je nešto što nije mogao nikako da zna. Drugi put u manastiru Privina glava kod Šida otac Gavrildao par saveta o ljudima koji su oko mene. Kad sam odlazio upozorio me je na nešto sto moze da mi se dogodi i stomi se dogodilo posle mesec dana. Naravno svako kroji svoju sudbinu i to nije moralo da se desi zato me je i upozorio, ali desilo se.
U one vračare ne verujem i slično. Ali meni se desile više puta takve stvari. šest meseci pre nego što sam izgubio oca jednostavno mi se prikazala slika svih dešavanja. Pao sam u depresiju. Nekoliko meseci kasnije moj otac je otišao zauvek a onda je počelo da se dešava tačno ono što mi se prikazalo...

Napredak fizike će to možda i objasniti, za sada nam ostaje da se čudimo.

wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:39 pm.