Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto se devojke groze sperme i svrsavanja u usta?
zašto ? ja se ne grozim ali više volim kad mi dečko svrši po telu ili po licu a ne u ustima. volim da razmažem posle.
zašto ? ja se ne grozim ali više volim kad mi dečko svrši po telu ili po licu a ne u ustima. volim da razmažem posle.
E tvoji odgovori su bas iscrpni Smile
Dobro da nisi opisala kako volis i na tost hleb pa posle onako kao predjelo he he he....salim se naravno.
hajde se stavite u nasu situaciju,jel bi vama prijalo da vam neko svrsi u usta
Majo,ne mogu se staviti u vasu situaciju iz prostog razloga sto nisam zensko.
dobro, stvarno znam i onakvih i ovakvih. Ovakvu temu bi na krsti zakljuchali kao vec davno vidjeno. Od sto devojaka ce te chuti 120 razlichitih odgovora za i protiv, a mushkarci su uvek za Wink
hajde se stavite u nasu situaciju,jel bi vama prijalo da vam neko svrsi u usta
Pa vecina je vec bila u toj situaciji ,sasvim sigurno,ako je u oralnom seksu iole iskusna. Milion puta mi se desilo da mi se zenski sokovi slivaju niz grlo i nije mi bilo nimalo gadno, stavise Smile...
Ova tema poprima gurmanske razmere. SmileSmile
Znaci Druna, to mora da je sad u modi,posto je ruska salata neizbezna na slavama,a sezona je slava.
lepo ja kazem da se u svakom pitanju sve svodi na kulinarstvoSmile
medicinska istrazivanja su dokazala da ukus sperme zavisi od hrane koju unosite u vas organizam, dragi decaciSmile tacnije kolicina fruktoze je jako bitna. usput, ananas ima sastojke koji izuzetno poboljsavaju ukus, tako kazu naucnici! inace, kompanije koje distribuiraju ananas mogu da posete moj racun u banciSmile
pitam se samo koji li je medicinar(i kako) to istrazivao...bolje da ne znam.
ma neki distributer ananasa potplatio naucnika... i tako! lose plate u zdravstvuSmile
pa da,moraju i medicinari mucenici od necega da zive.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:06 pm.