Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Mislim da je kod nekih devojaka,koje ne vole pomenutu aktivnost,problem psiholoshke prirode ,jer verujem da se u tom trenutku dok im ejakuliramo u usta ,osetjaju poput ,u najmanju ruku .prostitutki! Bar shto se mene lichnio tiche ,ne zelim i ne moraju da se tako osetjaju kada su u mom prisustvu,odnosno kada im pravim blic posete u predelu usne duplje. Pravo mi je zadovoljstvo,zadovoljiti zenu na bilo koji nachin i smatram da ne moraju to zadovoljstvo vratiti u obliku zavrtanja kobcheve shije :D Nije da ne volim da ga vimsta na topao ,vlazan,mekan,halapljiv jezik,ali mi nije primarna stvar,da me neka naperlitan,pohotna fufica zadovolji na taj nachin wink Mozda si ti imao tu nesretju da naletish na jednu od ovih gore pomenutih,tako da...vodi rachuna bre kome i shta dajesh !Mozda ti kobac ostane bez shije,mada ti je rentabilnije da krenesh sa samozadovoljavanjem,jer onda netjesh imati problema,netjesh se blamirati po netu,a i bitje ti jeftinije,ajde sada zdravo ,idem ja za Novi Sad! Stigao mi je Snoop Dogg i kaze:" Brate,ja sam mogao da dodjem iz L.A. a ti kao ,neshto si u frci ,pa ne mozesh da se provozash ,da se vidimo,da popijemo po sokitj i da se isprichamo,jer chini mi se da se nismo videli par godina:" Ja mu kazem nema problema.Sve za tebe buraz,samo da napishem nekom liku,neshto vezano za mushko zenske odnose( polne ) pa dolazim!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:20 pm.