Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: sujeta...
Da li ti je prijatelj onaj što te stalno hvali?

Ne, nije. Od uvek sam izuzetno cenila kritiku upucenu sa pravog mesta i verovali ili ne- znala da je prihvatim. E sada, koliko je to odjeka imalo u mom zivotu- je pitanje, ali trud da se ispravi pogreshno je svakako postojao. Iznad svega cenim iskrenu kritiku, jer kazem da nismo uvek i do kraja svesni svojih postupaka, pa otvaranje ociju u datom trenutku je pozeljno, a moze biti cak i spasonosno. Smile

Kakvo dobro činiš onome koga hvališ i odmereno a kamoli neodmereno, čak iako ga voliš?

Neodmereno nikada ne hvalim, a volim pohvaliti prijatelje kada pozelim i smatram da to zasluziju. Uglavnom su to samosvesni ljudi koji ne polecu posle dve lepe reci...

Da li primetiš kad sujeta upravlja tvojim postupcima? To su oni od kojih najčešće bude samo štete za tebe. Šta mislite o sujeti, treba li se boriti, kako...

Vidish, o ovome i nisam bash razmishljala... Mada se, generalno, trudim da budem racionalna i razumna, prizemna i odmerena koliko je to moguce i cini mi se da se prilicno dobro borim sa sujetom... ako ne i odlicno. Mozda samo ni nemam prilike da je osetim?! Mislim da je racionalnost i autosugestija presudna u ovom slucaju. Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:38 am.