Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam se desava/lo da u nastupu besa i histerije tokom razgovora sa partnerom/kom zalupite slusalicu

ili vam druga strana zalupi bez onoga standardnog ''cao, volim te''?

i sta onda radite?
nismo svi mi puni histerije, razmazeni, nekulturni...
Mozda ti nisi, ali ima ljudi koji jesu wink
Desilo se mi da mi zalupe slušalicu......

Ali obzirom da sam bio kriv, to me je jako jelo....

zato sam pozvao ponovo wink
Dzoni
axa, redovno to radim...
znam da ce zvati ponovo lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ne...nikada nikome ni u kakvom bijesu nisam "zalupila"slusalicu (msm prekinula vezu) !! I ako dodje do toga kazem :"cao" i spustim a u sred razgovora bez "pozdrava",ne!

E sad...bilo je situacija kad sam dozivjela da meni neko ucini isto pa ja to pripisem nekoj vrsti nekulture Smile
Cekajte, idem i ja!!!
Ne...nikada nikome ni u kakvom bijesu nisam "zalupila"slusalicu (msm prekinula vezu) !! I ako dodje do toga kazem :"cao" i spustim a u sred razgovora bez "pozdrava",ne!

E sad...bilo je situacija kad sam dozivjela da meni neko ucini isto pa ja to pripisem nekoj vrsti nekulture Smile

pa i ja kazem cao, samo pre nego sto moze da nastavi recenicu... lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Da li vam se desava/lo da u nastupu besa i histerije tokom razgovora sa partnerom/kom zalupite slusalicu

i sta onda radite?

Jednostavno mirno sacekamo da partner koji je zalutio slushalicu nazove ponovo Tongue

i sta onda radite?

Jednostavno mirno sacekamo da partner koji je zalutio slushalicu nazove ponovo Tongue

A sta ako ne nazove :D

i sta onda radite?

A sta ako ne nazove :D

Zavisi od slucaja do slucaja primer ako ja prevarim svog partnera i ona mi zalupi slushalicu normalno da cu ja da zovem ko lud da kazem objashnjenje necu cekati da ona pozove , ali ako je u pitanju kavka oko obicne sitnice onda cu cekati da ona pozove ... ako ne pozove nije mu dovoljno stalo do tebe Wink
Plisani meco, ko te sada otkacio ponovo preko telefona? Prostak neki Unhappy
Plisani meco, ko te sada otkacio ponovo preko telefona? Prostak neki Unhappy

Tirkiz ako otvorim neku temu, ne znaci da se meni licno desilo, stvarno delujes ko neki klinac roll
Pa sta te je inspirisalo? A da sam kao dete...jesam Unhappy
Nemam obicaj da spustam slusalicu bez objasnjenja i pozdrava a ni da popiem tako nesto od nekog sem od moje bivse koja uziva u tome mada sam na to navikao a se ne opterecujem mnogo.
Pa sta te je inspirisalo? A da sam kao dete...jesam Unhappy

Vidi se, da si kao razmazeno dete :?

Pa palo mi na pamet, eto slucajno 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:37 pm.