Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prvo....dobrodosao Smile

A 'esi i ti laznjak? shock Ako jesi , onda opet dobrodosao po drugi, treci...put Wink

Sta podrazumijevas pod LAZNI PROFIL?

Cekajte, idem i ja!!!
Mislim da ovu temu vec imamo wink

Ja se izvinjavam ako je tako :D
Mislim da ovu temu vec imamo wink

Ja se izvinjavam ako je tako :D

Sve ok wink
Oces na pice da proverish da li sam laznjak? shock

Sam sebe si sokirao pozivom? Smile

Pa...sta mislis kako bi bilo da stavim svoju sliku? roll
Bzv... Tongue
Sliku pokazem onome kome zelim, za koga mislim da treba da zna kako izgledam. Sasvim normalna pojava Smile

To sto tema vec postoji ti ne zamjeram jer si nov i trebalo bi ti tri dana citanja i prelistavanja tema. Ne znam zasto svaki put neko upozori novajlije da je tema bila i da postoji.... roll

To apsolutno nema veze.
Samo ti kuckaj i druzi se sa nama Wink
Cekajte, idem i ja!!!
Veruj meni, skoro dve godine sam ovde, sve virt.masturbatori, mada ima nas koji to volimo Smile
Veruj meni, skoro dve godine sam ovde, sve virt.masturbatori, mada ima nas koji to volimo Smile

E vidis...ovo nam je VIP clan,najiskreniji Wink
Cekajte, idem i ja!!!
...

Jupiiiiii... o5 tačkasta tema... ali ovog puta ffffake tačkice... dobro, e ovde već ne znam šta bih rekla, al nek sam se upisala wink
e sda mene interesuje nesto drugo...ako neko kaze za nekog ( u reali) da je faker...jel to znaci da je on laznjak..e da zasto su ljudi laznjaci...zbog nedostatka hrabrosti...bar ja tako mislim....
Ili mozda imaju "pakovanje" ali nemaju "sadrzaj"!? winklol
...

Što je čovek rečit , čekaj jel to Morze :?:
e da zasto su ljudi laznjaci...

Desi se u društvu gde više ljudi često zajedno provode vreme, bez obzira na starost, da postoji hijerarhija. Nastupila zbog snage nekih i slabosti drugih. E iz takvih situacija oni koji su slabiji izvlače obrazac ponašanja jačih i primenjuju ga (ako su dovoljno pametni) na nekoj drugoj strani. I to im ili ½leži½ ili ½ne leži½.

Tako nešto ja najčešće srećem.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:49 am.