Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Stalno se nameče teza da muškarci udvaraju ženama tako da odma misle na sex i to im je najvažnije-pitanje glasi:Na šta onda žene misle u tim udvaranjima??Misle li da sex nije važan ili da je najvažnija ljubav a sex nemora ni biti,ili misle da muškarci vode ljubav bez emocija i bez ljubavi???
roll

Paaaa.....znam i ja da se udvaram,aha... 8)
Cekajte, idem i ja!!!
sad sam skonto da ti cucis kad pisas...
plav...
za tebe drazestan pupak ne sumljam...
Muškarci koriste ljubav da bi došli do sexa, a za razliku od žena koje koriste sex da bi došle do ljubavi. roll
roll

Paaaa.....znam i ja da se udvaram,aha... 8)

jel duže traje sex ili udvaranje???
Muškarci koriste ljubav da bi došli do sexa, a za razliku od žena koje koriste sex da bi došle do ljubavi. roll

Volela bih, ako mozes da mi ovo pojasnis... rolllol
nisu svi jmuskarci ko taj almasi...ima nas i gorih...
A koji deo? lol

Ovaj drugi deo, mada ni prvi mi bas nije jasan... lollollol
nisu svi jmuskarci ko taj almasi...ima nas i gorih...

Jest' vala . . . btw naš'o sam ti temu. lol

A šta nije jasno u crvenom karminu koji inače označava sexualnu uzbuđenost, kratkim suknjama u kombinaciji sa prekrštenim nogama, raznim bra pomagalima i dekolteom taman do bra . . . ili da idemo na istoriju i one suknje koje su naglašavale kukove, steznik koji je isto to radio, a usput i podizao grudi etc.

Auuu brate sad si se utronjo za medalju lollol

A šta nije jasno u crvenom karminu koji inače označava sexualnu uzbuđenost, kratkim suknjama u kombinaciji sa prekrštenim nogama, raznim bra pomagalima i dekolteom taman do bra . . . ili da idemo na istoriju i one suknje koje su naglašavale kukove, steznik koji je isto to radio, a usput i podizao grudi etc.

zna coek...nema sta :!:
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
"Hej Lolita dal` je to ljubav ili strast, nad mojim srcem imas vlast" Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:43 am.