Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ne mogu da verujem...
proslavicu ...
mislim da je lepo...

ko ce ostati u ovoj srbiji...ovakvoj...
mozda samo mi umorni...matori...

da sam mlad, vredan otisao bih...pre nego u doba Slobino...

ko ce raditi?

sve srednje bitange i barabe ce isto otici...daleko im kuca...

Mnogo ljudi u mojoj blizini... svi bi da rade i zarade....

nista...dok oni budu arbajtovali mi i slicni ici cemo kod njihovih voljenih... da udelimo....

Uvek naka drka njakanja kad treba da ides negde.... sad pare, pasos i ajmo....

hto prosle nove da vicem UUAAAAAAAA TADIC... bio obecao...ili preposle...
mozda bi cela drzava trebala da izadje...da popije kafu i da se vrati...

Voleo bih cuti koliko ce Vam ovaj praznik znaciti ove godine u Srbiji? koloko ste ga cekali? Sta bi bilo da smo ziveli u nekoj normalnoj drzavi?
Slobodno postavite svoja pitanja? a i utiske?
Ne brinite vi bar imate nadu za moguci ulazak, gdje god...a sta da mi kazem...samo je jos Albanija gora od na...a nece ni ona dugo Wink
Ne brinite vi bar imate nadu za moguci ulazak, gdje god...a sta da mi kazem...samo je jos Albanija gora od na...a nece ni ona dugo Wink

ma obezbedicu ti muza...ti daj kriterijume...ima ih... naravno imaju manu... nekog ko se da ustrojiti...
a sad malo da dodam...
ova moja plitka razmisljanja...
nece vise biti izgovora... znate ono sedite... i neko se u drustvu hvali... ja ovo, ja ono, samo da, eto... zajmicu mu za kartu i tri obroka i nek se dokazuje...znate one...skolu sam zavrsio, drzava me nije uposlila, hebo drzavu... idi i dokazuj se...

zamislite razgovore bez kuknjave...ok je ono hemoroidi, deca, zena...

zamislite za dve godine...zivot u srbiji...
bacanje smeca gde treba, pustanje starijih, stojanje na crvenom...
da li postiti tad ili se omrsiti....
gradjenje ideala o zapadu...
bum puklo...mozda...
sankcije...otimanje...besane noci...

sad nirvana...

samo kad bi ova zemlja postala oaza neceg ...

licno bih poslao sve clanove nevladinih organizacija na jednogodisnji rad...

nije mi jasno kako ova drzava, neka organizacija nije napisala prirucnik o ponasanju.

imao sam srece da prvih par puta idem sa nekim ko je dobro upoznat...

secam se 98. priljatelj mi kaze na keletiju...samo u moja ledja...
secam se prijava adresa...
siptari, bosanci i cigani...

malo samo kulture...malo...
da li cemo se opet stideti odakle smo, nekih nasih zemljaka?

sad kad nam to daju hebala ih evropa...mozda samomn da oni pocnu da primenjuje SSP... i da nas b.. k.......

ja cu okrenuti jednog sarana od 10 kg...
Cega se ti plasis, da nece u SRB ostati niko? hahahaha

Pazi stea cu da ti kazem.... wink

Brzo trazi sta ces da radis u SRB jer sad kad vise nema potrebe za "cuvanjem papira" SRB ce da poplave oni koji nemaju sta da rade u EU! lollollol

Do sada ste bili kivni na izbjeglice a sad se cuvajte povratnika jer.....

KARAVANI DOLAZE!!! (ma jok, ne prolaze....ostaju) arrow
Cekajte, idem i ja!!!
Cega se ti plasis, da nece u SRB ostati niko? hahahaha

Pazi stea cu da ti kazem.... wink

Brzo trazi sta ces da radis u SRB jer sad kad vise nema potrebe za "cuvanjem papira" SRB ce da poplave oni koji nemaju sta da rade u EU! lollollol

Do sada ste bili kivni na izbjeglice a sad se cuvajte povratnika jer.....

KARAVANI DOLAZE!!! (ma jok, ne prolaze....ostaju) arrow

Nemoj tako, niko nije kivan na izbeglice...

A za ostalo lepo reče wink
A već je počelo....
Dzoni
Prvo da se proslavi krsna slava "Nikoljdan" kako dolikuje, a onda bogami možda malo i otputujem. Budimpešta, Prag, Bratislava, ako obezbedim "donaciju" jedne rodjake iz Milana, možda i do Pariza stignem, ko zna... Ali je istina i to da ova vizna liberalizacija za cirka 95% naroda u Srbiji ne znači baš ništa. Većini je i kad odu u Bgd pojam putešestvija, a kamoli tamo neke evropske metropole... Smile 8)
Idi begaj, što bi reko moj stari ujko.
Prvo da se proslavi krsna slava "Nikoljdan" kako dolikuje, a onda bogami možda malo i otputujem. Budimpešta, Prag, Bratislava, ako obezbedim "donaciju" jedne rodjake iz Milana, možda i do Pariza stignem, ko zna... Ali je istina i to da ova vizna liberalizacija za cirka 95% naroda u Srbiji ne znači baš ništa. Većini je i kad odu u Bgd pojam putešestvija, a kamoli tamo neke evropske metropole... Smile 8)
Idi begaj, što bi reko moj stari ujko.

I ti slaviš Svetog Nikolu...

Ako bude para, lako ćemo na put....Al što bi reko moj deda...Sgolim dupetom se ne ide u pijane ljude wink
Dzoni
deda pametan...ti izrod iz familije?
(http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/333311/Пао+шенгенски+зид.html)
ne mogu da verujem...
proslavicu ...
mislim da je lepo...

Uvek naka drka njakanja kad treba da ides negde.... sad pare, pasos i ajmo....

Slo je bila ta koja je insistirala kod ostalih clanica EU na tome, da se ubrza ukidanje viznog rezima do 19. decembra, (da se ne ceka do nove godine) tako da bar sto se tice Sengen zone za Srbiju, Makedoniju i Crnu Goru vise nece biti problema.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:51 am.