Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da vidimo da čitate stripove, koji su vam omiljeni junaci, i uopšte šta mislite o stripovima kao predstavniku pop kulture...
Dzoni
Evo ja prvi....

Korto Malteze....i nezaobilazni Huan al Prašid wink

Mišljenja o stripu me baš zanimaju....

mada i podsećanje na junake budi lepe uspomene.. wink
Dzoni
Uuuuu, zadnje sam čito onog nekog beše li kapetan Mark, s onim kuštravim mršavim kerom Flok ili ti vreća buva....
Vreme je da Vam se predstavim, ja sam lik iz stripova o Srebrnom letacu(ne ovom sa foruma letachu, vec Srebrnom Smile ) Ima deo kada mi se tvorac univerzuma prikaze i ja ga zamolim za oprost, a on mi rece" Oprosteno ti je ali da li ti sam sebi mozes oprostiti" Unhappy
Inace Grant Morisson mi je favorit, samo njega citam kada mi salju stranci, nema ga ovde ni ispod ruke.
Najbolju sada skolu scrtaca stripova imaju Francuzi, predvodjeni uzorom a to je onaj Svajcarac koji je crtao scenu za Aliena.
Pardon nalazim sebe i u Kortu Maltezeu Smile
Podsetiste ma na Marvela...

Dardevil...
Dzoni
Tex Viler,Zoro,Fantom,Mandrak,Alan Ford,Zagor i Felipe Gonzales i Martines-Ciko,Dardevil,pas Flok i njegovi prijatelji,Supermen,Dikan...
Ma kakva televizija skolovala nas ulica i stripovi.
Lako mi je kad me podsetite: Zagor i Ciko, Alan Ford, Mandrak... wink
Taj Zagor mi je uvek bio nekako seljak.... Tongue
Kapetan Mark, Zagor, Blek, Dylan Dog, Tex... verovatno cete svi da ospete drvlje i kamenje po meni, ali Alan Forda nikad nisam volela. Ne znam zashto, ali tako stvari stoje... Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:48 am.