Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako nigde drugde cesto se cuje za njega na forumu

Kakav je alfa muzijak?
Neko ko bi bio kao u zivotinjskom svetu muzijak predvodnik, najjaci i sirovi muskarc
ili intelektualno jak muskarc koji se namece kvalitetima kao vodja?
Kako definisete alfa muzijaka?
Da li vas takvi privlace?
roll Ranije se to zvalo "ovan predvodnik"...
A muškarci rođeni u znaku "Ovna" su kao što je poznato vrlo strastveni, rodjene vodje i predvodnici. Zato su i omiljeni kod žena.
Još ako je i u podznaku "Ovan" takav definitivno nema ni mane ni straha.

Kakav je alfa muzijak?

Za muzjaka se jos i zna. Ali kakva je Gama zenka - niko da
kaze.

wink
roll Ranije se to zvalo "ovan predvodnik"...
A muškarci rođeni u znaku "Ovna" su kao što je poznato vrlo strastveni, rodjene vodje i predvodnici. Zato su i omiljeni kod žena.
Još ako je i u podznaku "Ovan" takav definitivno nema ni mane ni straha.

Zar skorpije nisu omiljeni kod zena? rolloopslol
Kod mene nisu, sa ovnovima se uopste ne slazem mozda iz jednostavnog razloga sto ne mozemo oboje da budemo vodje a ZNA se da sam JA vodja u takvom drustvancetu pa mogu oni sto puta da budu muzjak, msm nema sta da se raspravljamo , sto pre shvate to bolje . Znate onu staru " Jes lav il nisi lav!?!" winklollollol
Ovo je baš tema za žene a koju ću sa uživanjem pratiti. Inače zanimljiv mi je bo opis muškarca kakve je volela Grejs Džons...
Alfa mužjak uvek savata dobre mačkice wink

(http://johnlarroquetteproject.com/wordpress/wp-content/uploads/2007/05/alf.jpg)
Alfa mužjak uvek savata dobre mačkice wink

(http://johnlarroquetteproject.com/wordpress/wp-content/uploads/2007/05/alf.jpg)

:D:D:D:D:D

danas ce biti Alien vs. predatora, ko ce pobediti?
Kod mene nisu, sa ovnovima se uopste ne slazem mozda iz jednostavnog razloga sto ne mozemo oboje da budemo vodje a ZNA se da sam JA vodja u takvom drustvancetu pa mogu oni sto puta da budu muzjak, msm nema sta da se raspravljamo , sto pre shvate to bolje . Znate onu staru " Jes lav il nisi lav!?!" winklollollol

Ma nisi to još naišla na pravog... 8)
MNOGO SMO JAKI wink ...ili mozda samo bahati i umisljeni...ko ce da sudi wink
Kroz promišljenost uvek se provuče i umišljenost... Nema savršenoga, niti savršenstva... Samo je umišljenost savršena kao što je i svaka iluzija, savršenstvo za sebe...
Nema prvih, niti ima poslednjih... Postoje samo oni koji po svom ukusu i nahođenju ređaju i uređuju...
Ako im to dobro ide, e to su onda ti prvaci... Sve što se za njih kvalitetno inače lepi je proizvod njihove promišljene umišljatosti...
Tako to ide... wink
mene je oduvijek impresioniralo to sto se alfa muzijacima nazivaju navodo uspjesni, samouvjereni muskarci, muskarci vodje, muskarci hranioci, ali po meni, postoji nesto sto takvi muskarci nemaju a to je zenska strana njih, jer ako postoji odvojeni jin i jang, koji zajedno cine cjelinu, onda postoji i sklop te dvije krajnosti u pojedincu...
Samoća natera čoveka da počne raditi i misliti kao žena. I to ga degradira...
Verujem da postoji i kod žena slična komutativna pojava, sa istim krajnjim efektom...

Sve je u suštini produkt slučajnosti... Ja ne priznajem "prve" jer su oni sebe same doveli na to mesto... A prvo ili ta prva mesta u suštini ne postoje, niti su ikada postojala...

Ja tako mislim... A i u prirodi samoj postoji takav identitet... Čovek i priroda se razilaze baš u trenutku definisanja važnog od nevažnog... Ono što je nama značajno i na prvom mestu, za prirodne tokove nema mesta ni u milionitom redu i poretku...

Tja... :? wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:13 am.