Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste zadovoljni svojim životom?

Ako jeste zašto jeste, a ako niste zašto niste :?:

Šta je to dobro što ste u životu uradili, a šta sebi zamerate?

Eto vam dobrog povoda da se malo preispitate. 8)
Biti zadovoljan svojim životom, može biti krajnje filozofsko pitanje, ali pretpostavljam da autor nije postavio ovu temu sa tom idejom Smile .

Elem, daleko da je moj život idealan. Čak ga često doživljavam kao "hod po mukama". Ali imam li išta što je do te mere moje, kao moj sopstveni život - NE :!: arrow Stoga mi se čini da sam dužna da svoj život cenim kao dar od Boga i da ga shvatam kao mogućnost koja je meni, ovčici Božijoj, pružena da popravim sve što mogu u njemu, a na šta imam uticaja, naravno. Na taj način mi je data i mogućnost da budem kreativna - još jedan veliki dar :!: Već to nije malo. A još ako uspem da nekom drugom ulepšam život i da mu pomognem na bio koji način, eto divote življenja. SmileSmile

I još nešto: ovo je bilo krajnje spontano izlaganje, bez ikakvog preispitivanja. Ako putem preispitivanja dođem do drugačijeg zaključka, eto mene ponovo, istim povodom, na istoj temi wink .
Kada bih danas podvukla crtu rezultat bi bio DA, ZADOVOLJNA sam, pre svega jer mi je porodica relativno dobrog zdravlja i na okupu( sto nije malo u danasnje vreme), posto smo prosli svasta u zajednickom zivotu i jos uvek smo zajedno, jaci nego ikada, zaposleni ( sto takodje nije malo u danasnje vreme) sa kvalitetnim i aktivnim drustvenim i socijalnim zivotom, sa ispunjenim snovima, zeljama i nadanjima ( ima jos par ali se uzdam u " cini dobro drugima i dobru se i nadaj" te sam sigurna da ce i to biti u redu) , neprekidno se doobrazujuci, kulturno i duhovno uzdizuci,nemam razloga za nezadovoljstvo. La vita e bella lol ako je covek zahvalan Bogu na svakom poklonjenom danu kao sansi da ucini nesto dobro i da na kraju dana legne zadovoljan i mirne savesti u krevet i utone u blag okrepljujuci san.... 8)
Hmm..ne vidim razlog za preispitivanje samog sebe.
Svako u svoj zivot unese svjesno, svoj "maximum".

Kazem svjesno jer je hod kroz zivot i djela na tom putu, proizvod svijesti jedne individue.
wink
Cekajte, idem i ja!!!
Ti nam zada domaci zadatak a sam ga neuradi...
Ti nam zada domaci zadatak a sam ga neuradi...
Nemo' takoooo....
otisao da odradi jos po nesto wink
Cekajte, idem i ja!!!
Blondy, aj molim te promeni sliČku u avatRu... Kad god postaviš ovu, ne mogu da se skoncentrišem na tvoje postove koji svakako zaslužuju pažnju. 8)

Zameram sebi što sam se relativno kasno oženio, eto.
Trebalo je ranije da se oženim i to nekom koja je bar desetak godina mlađa od mene, a prilika u tom smislu je bilo kolko oćeš. Muškarcu je za sreću u životu sasvim dovoljno da ga zdravlje dobro služi i da ima mlađu ženu. 8)
Što se ostalog tiče, u principu posmatrano zadovoljan sam i ne bih imao više bilo šta sebi da zamerim. Možda ne bi ni valjalo da je nešto mnogo bolje...
Blondy, aj molim te promeni sliČku u avatRu... Kad god postaviš ovu, ne mogu da se skoncentrišem na tvoje postove koji svakako zaslužuju pažnju. 8)

Zameram sebi što sam se relativno kasno oženio, eto.
Trebalo je ranije da se oženim i to nekom koja je bar desetak godina mlađa od mene, a prilika u tom smislu je bilo kolko oćeš. Muškarcu je za sreću u životu sasvim dovoljno da ga zdravlje dobro služi i da ima mlađu ženu. 8)
Što se ostalog tiče, u principu posmatrano zadovoljan sam i ne bih imao više bilo šta sebi da zamerim. Možda ne bi ni valjalo da je nešto mnogo bolje...

Znaci moj muz treba da se smatra potpunim srecnikom jer je ispunio sve uslove za srecu winklollollol
[quote="Tantal"]Blondy, aj molim te promeni sliČku u avatRu... Kad god postaviš ovu, ne mogu da se skoncentrišem na tvoje postove koji svakako zaslužuju pažnju. 8)

Jali bolja ova, si primetio slusalice sto imam, extra a!? winklollollollol

Mislim da mi je sa 25 godina rano da podvlacim crtu i presabiram se. Ali u globalu, zadovoljna sam svojim zivotom.Imam zdravu i normalnu porodicu, ja sam normalna (lol ) i takooooo. Mnogi su mi na primer, zamerali ( a nekad i ja sama sebi) sto sam se rano udala i rodila dete , ali ne kajem se. ne kazu za dzabe , sve je lakse kad si mladji ( sad pricam ko Foco) lollol

Znaci moj muz treba da se smatra potpunim srecnikom jer je ispunio sve uslove za srecu winklollollol

Da ja imam taku ženu ja bih njen rodjendan slavio kao krsnu slavu. 8)
Ako je i upola tačno ovo što nam ovde prikazuješ, trebalo bi da ljubi stope po kojima gaziš. wink

Mislim da mi je sa 25 godina rano da podvlacim crtu i presabiram se. Ali u globalu, zadovoljna sam svojim zivotom.Imam zdravu i normalnu porodicu, ja sam normalna (lol ) i takooooo. Mnogi su mi na primer, zamerali ( a nekad i ja sama sebi) sto sam se rano udala i rodila dete , ali ne kajem se. ne kazu za dzabe , sve je lakse kad si mladji ( sad pricam ko Foco) lollol

Bolje što si se udala mlađa. Ako oceniš da si pogrešila, imaš sasvim dovoljno vremena da se udaš još koi put. lol

Bolje što si se udala mlađa. Ako oceniš da si pogrešila, imaš sasvim dovoljno vremena da se udaš još koi put. lol

Ne razmisljam nikad u tom pravcu, al da se ne daj Boze desi, da se razvedem, ne bi se nikada vise udala wink
Imam razloga da budem zadovljna... jer sam sve sto je bilo u mojoj moci kontrolisala i trudila se da budem postena ,uspesna, dobra prema svojim bliznjima i drugim ljudima...

Imam razloga da budem i ne zadovoljna.... to vec nisam mogla kontrolisati... al se trudim da u sebi duboko usadim da je to tako...i tako mora biti...Bog je tako hteo ima on svoje razloge...

Jedino eto porok su mi cigarete... da bar nikad nisam zapalila...
Vranje, kad skontaš da neki porok moraš imati, cigarete dođu kao najblaža poročna varijanta wink

Inače... kako koji dan koji vetar zaduva tako i ja menjam mišljanje o svom životu lol svašta me naučio (ljubim ga ja) pokazao da svašta mogu... srećom nije do kraja, jer još uFek ne znam di su mi granice, zato- idemo dalje 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:08 am.