Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jebem ti ovakav forum ne dozvoljavaju mi da stavim sliku koju ja hocu, da se zajebavam kako ja hocu, iz svega ovoga se vidi da su svi ovde radi "dopisivanja"
Ne daju ti jer si stvio doope one tete lollol

Nabaci joj trun neke krpice i -proci ce!-

Ma,ne daju ti da hodas gologuz!

wink
Cekajte, idem i ja!!!
Ja i da ocu da stavim neku drugu sliku treba opet na kurs da idem
a i mora da si naso neku slickuuuu brezobraznijuu od one sto je korak imao a toje tesko...heh
Ja i da ocu da stavim neku drugu sliku treba opet na kurs da idem
a i mora da si naso neku slickuuuu brezobraznijuu od one sto je korak imao a toje tesko...heh

Ma,neko bio ljubomoran lol co'ek stavio doope jene tete,al' imala je gatje lollol
Cekajte, idem i ja!!!
To da bude kako ti hoces nema ni u bajci!

wink
To da bude kako ti hoces nema ni u bajci!

wink

lollol

Upravo tako lol Ovo je cak i jedan o fleksibilnijih foruma, ajde neka ode na neki drugi, da vidim kako ce da prodje i sa tekstom, a i sa tim slikama. twisted 8)
Pa zar je to jedina slika koju bi hteo da stavisssss??????????? Ili bi na slicnu temu??? lollollol
Pravila, pravila da bi me udavila
Ili kicmu savila i skroz osasavila
Neka glupa pravila u crno me zavila
O, ooo..
O, ooo......al moraju da se postuju, jos u pravu su svi...ovde se svi z**bavaju jos..pa nista...men nervira sto se ne banuju oni sto su mnoooooooooooooooooogo neotesani, nevspitrani...a nije mi jasno kad ih stavim na blok...chat opppppppppppppppet radi..... evil
Pravila, pravila da bi me udavila
Ili kicmu savila i skroz osasavila
Neka glupa pravila u crno me zavila
O, ooo..
O, ooo......al moraju da se postuju, jos u pravu su svi...ovde se svi z**bavaju jos..pa nista...men nervira sto se ne banuju oni sto su mnoooooooooooooooooogo neotesani, nevspitrani...a nije mi jasno kad ih stavim na blok...chat opppppppppppppppet radi..... evil

Pa ocigledno ih nisi stavila na blok lollol
Pa kak nisam...pise na profilima ''blokiraj profil'',...tu kliknem pa nis...njihovi prozori opet iskacu... shock
jebem ti ovakav forum ne dozvoljavaju mi da stavim sliku koju ja hocu, da se zajebavam kako ja hocu, iz svega ovoga se vidi da su svi ovde radi "dopisivanja"

Eeeeeeeeeee... nema psovanja... će te banuju!!!!! shock
Pa kak nisam...pise na profilima ''blokiraj profil'',...tu kliknem pa nis...njihovi prozori opet iskacu... shock

Onda zablokiraj svoj private chat......Ne mogu da te smaraju vise i to je to

vi's da moze lollol
Cekajte, idem i ja!!!
a zašto si me izbrisala sa liste prijtelja
zato što si prijateljica, a ne prijatelj...............Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:02 pm.