Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dali neko od vas ima iskustva sa ovakvom dijagnostikom?

Zamolila bih sve vas o misljenju ovakvog vida ispitivanja i lecenje...

Ja sam bila i veceras idem po rezultate... Po onom sto sam cula tokom pregleda ispade da su me doktori 4 godine lecili pogresno...
Kome verovati....
A šta si mislila....Da će da ti kažu:
Zdrava si, sve je ok...ajd ti lepo kući...

Još jedna fino zavijena prevara... evil
Dzoni
Da su bar to rekli...
Sve moje simptome su pogodili... znaci sve sto osecam....
Da i pogodili ono s cim imam problem ...sto me sokiralo.
Nego oni tvrde da sam pogresno lecena... lecili su ono sto su otkrili a nisu trazili pravi uzrok...zbog toga nisu postignuti nikakvi rezultati i nakon 4 godina... gutanja lekova koji su mi samo napravili jos veci problem
Mislim da si sama vec dala odgovor na postvljeno pitanje.

<Zezancije - Ruska dijagnostika

lol
To je sve u najboljem redu, nece te prevariti, jedino mogu da te prevare skupocom usluge cija cena moze da bude udarac na tvoj budzet. Ako ti nije skupo, saveti i tretmani su uskladjeni sa pravim pristupom u prilazu ishrani i zivotnim navikama.
Svodi se na to da je covekov organizam prilagodjavan vlastitim navikama u skladu sa prirodom. I covekovom organizmu jedino odgovara paleoliticki nacin ishrane. jer je covekovo telo telo zivotinje,iz prirode, mesozdera i biljojeda, dakle svastajeda. Zivot u civilizaciji je stetqn za covekov organizam, jer je ishrana i zivot u civilizaciji coveku nametnut u zadnjih tek nekoliko hiljada godina. Tekovine civilizacije su zivot u velikim zajednicama, masovna proizvodnja hrane ciji su osnov zitarice, seceri, skrob, dale ugljikohidrati. Posto je takva hrana nametnuta jeftina i masovna, ona je i stetna, otrovna za coveka. Ugljikohidrati izazivaju hiperglikemiju, secernu bolest, arterosklerozu i rak, povisen krvni pritisak, i srcane bolesti. Duvan i alkohol takodje. Zitarice i secere treba izbaciti. Mleko takodje. Takodje i mahunasto povrce, jer sadrze tvar otrovnu za coveka. One i pasljuljasto povrce takodje sadrze i skrob, koji je stetan. Ko jede meso, bobice, masne semenke i korenje, ostalo povrce, sveze po mogucnosti, voce, ostace zdrav. Dobri zasladjivaci su xilitol, stevia, i med u manjoj kolicini.
Sperma nije stetna..za lizanje... Smile
Mislim da si sama vec dala odgovor na postvljeno pitanje.

<Zezancije - Ruska dijagnostika

lol

Zezancije u negativnom smislu... zar nije.
Klasicna medicina nagadja ...a ova alternativna daje ruzaltate samim prikljuckom na kompijuter...preko signala...
Bas zezancija....
Zezancija u smislu dali rizikovati prestati sa ozbiljnim medikamentima... i probati ovakvo lecenje....
DA ili NE
Za nove ne invazivne metode dijagnostike navijam.
Za terapju?!
Za sopstveno zdravlje moramo sami preuzeti odgovornost!

Ja sam bila i veceras idem po rezultate... Po onom sto sam cula tokom pregleda ispade da su me doktori 4 godine lecili pogresno...
Kome verovati....

Veruj onom koji garantuje da mu je dijagnoza ispravna.

A koliko sve to kosta?

Pogledao sam njihov opis terapije... Lici mi na foliranje...
Energije celija i frekvencija celija... Ma hajte, molim vas!

A koliko sve to kosta?

...čuo sam ja i prije njih za te stvari...nevolja u današnjem svijetu bez tajni je ta da se ne može razlučiti žito od kukolja...na ovom sajtu (koji je totalno amaterski) se pozivaju na, po meni jake argumente...da su prevaranti, valjda bi to ljepše upakovali...a to što naplaćuju, pa ipak oni nisu s Marsa, i oni žive ovdje...svakoga se manje bojim od zvanične medicine (farmako-industrije)...
roll
rum_punch(manki)live.com

Sperma nije stetna..za lizanje... Smile

sta je iskustvo....
mogla bi se ti i samoutepati...u subotici si...to tamo svakodnevna pojava... i da okolinu resis tih svojih umisljenih problema...
mogla bi se ti i samoutepati...u subotici si...to tamo svakodnevna pojava... i da okolinu resis tih svojih umisljenih problema...

evilevilE to vec, nije komentar "na mjestu"

(http://www.cro-portal.net/smajliji/198535760-rajcica.gif)
Cekajte, idem i ja!!!

A koliko sve to kosta?

...čuo sam ja i prije njih za te stvari...nevolja u današnjem svijetu bez tajni je ta da se ne može razlučiti žito od kukolja...na ovom sajtu (koji je totalno amaterski) se pozivaju na, po meni jake argumente...da su prevaranti, valjda bi to ljepše upakovali...a to što naplaćuju, pa ipak oni nisu s Marsa, i oni žive ovdje...svakoga se manje bojim od zvanične medicine (farmako-industrije)...
roll

Vrsim neku agitaciju na jednom forumu protiv lazne nauke i raznih para- teorija, u cilju ocuvanja cistoce nauke.
Nemam ja nista protiv modeliranja ljudskog tela na nacin koji je opisan, ali...
Pojam energije, oscijacija, vibracija su tacno definisane i merljive fizicke pojave. Ne priznajem upotrebu reci energija za sve sto je u pokretu ili promeni, jer energija nije to. Energija je sposobnost tela da izvrsi neki rad i svaku energiju mozemo iskazati i kolicinski svojom mernom jedinicom.
Razni gledaci sunca, iscelitelji bez dodira cak i dobro raspolozenje nazivaju energijom. E pa nije!

Na datom sajtu postoji reklama prvog lecenja/dijagnoze besplatna. Ovo mi stvara utisak da je data usluga posle papreno skupa (pa i mora biti skupa, svi ti kompjutori te radni sati...).
Svaki tretman, pa cak i moj u obliku pozdrava ili donosenja kile narandze bolesniku, popravlja njegovo stanje, te on nece uloziti protest protiv mog lecenja, narocito ako je i platio za to. Njegovo stanje ce donekle biti popravljeno te me ne moze ni tuziti. A to sto niko nikada nece biti sasvim izlecen... pa ni klasicna medicina ne moze nikoga potpuno izleciti. Zivi se, i sa boljkama dalje, dok traje. Ne verujem u revolucionarne izume, njih ima samo u TV shopu. Klasicna medicina ipak ima mnogovekovnu tradiciju.
Lekar moze pogresiti ali zato mogu otici i kod drugog za dijagnozu.
No tvrditi da imam pogresnu dijagnozu je vrlo opasno, a sreo sam primere, kada to cine i razni izcelitelji. Bas imam zelju da jednom probam nesto ovako, cisto da uverim sebe da gresim. No oni ce unapred imati izgovor - ti ne verujes, tebi ne mozemo pomoci...

Kome verovati....

A koliko sve to kosta?

Biter ako cemo realno znas da su naucnici nedavno otkrili da celije razgovaraju... i prave lanac u organizmu... Ima energija... sad za frekfrenciju.... malo sam zbunjena ...al dodjose oni do nekih rezultata....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:24 pm.