Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Oslobodio sam se nekoliko kila zadnjih meseci i mislio sam da izgledam super, no moja okolina stalno ostavlja primedbu na to.
``Oslabio si, jesi li bolestan, da li se nerviras puno?`` i slicna pitanja sve cesce dobijam.

I dok moja farmerica od doba kad sam imao 25, polako postaje privlacan i uskoro ce postati upotrebljiv, mene muci sledeca dilema:
Ljudi moji, volim da jedem, znam da jedem, obozavam da jedem!
Pitanje je, da li da jedem?

Kolika je idealna tezina muskarca, odnosno kakav stas je idealan?
Visina minus deset ali i to je relativno, izracunaj sebi BMI , ako ne patis od poremecaja metabolizma onda ti je dobra ona tezina u kojoj se ti osecas " kao kod kuce" i to jos zdrav lol
Visina minus deset ali i to je relativno, izracunaj sebi BMI , ako ne patis od poremecaja metabolizma onda ti je dobra ona tezina u kojoj se ti osecas " kao kod kuce" i to jos zdrav lol

Pa Sexy, posle ovoga oni ce se svi osecati kao kod kuce... lollollol A i mi verovatno... lol

a koja je ta tezina za koju smatras da je muskarac seksi?

I dok moja farmerica od doba kad sam imao 25, polako postaje privlacan i uskoro ce postati upotrebljiv

Ne moze od babe devojka - dzabe se utezes i mucish
da navucesh tesne farmerice.
A nije dobro ni iz zdravstvenih razloga.

Najbolja je ona tezina koja ti pomaze da se osecas dobro.
Ali, naravno, godine cine svoje.

a koja je ta tezina za koju smatras da je muskarac seksi?

Nakon dugotrajnog ispitivanja na vrlo velikom uzorku žena nepobitno je dokazano da žene smatraju za idelnu (čitaj sexy) težinu muškarca:

visina - 100 (+ -) 50 kg. lol
Oslobodio sam se nekoliko kila zadnjih meseci
shockshockshock

msš kilograma? Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Oslobodio sam se nekoliko kila zadnjih meseci
shockshockshock

msš kilograma? Tongue

SI, po SI je kilograma no kod nas se kaze pijacki, kila...
Hihi, kad se zaboravim pa malo juznije udjem u radnju i trazim 10 deka salame, samo gledaju u mene, nista ne razumeju... lol
Idealno je onoliko koliko mogu izdrzati.. :D
Imao sam neki vojni proračun dosta davno i težina zavisi od godina. Sa više godina i težina raste. Nema pravila, mora da vidiš po svojoj građi, kolko imaš mišića u odnosu na sve ostalo. Težina koje nose mišići je manja, zbog tipa i strukture (naravno bela i crvena mišićna vlakna nisu isto) pa nije ista težina kod mišića nastalih ekslozivnim sportovima kao što su borilačke veštine ili su u pitanju mišići od tegova.

A salo je posebna priča.... imam viška, jel treba nekom?
Ma, bitno je da se ti dobro osecas, da se ne nerviras, a kilogrami, gubljenje kose i moci...to valjda ide sa godinama, uostalom, klimakterijum je opasan jer nagoni ljude da se ponasaju onako kako ne treba u tom dobu, a onda bude malo tuzno kako oni dozive sebe. Moj savet, jedi kolko zelis, ionako se na netu ne vidi kako izgledas a mislim da je to tebi najbitnije. 8)

p.s. bolje koristi termin farmerke, ovaj farmerica te malo muci, pa ga pogresno rabis.
...svima nam je manje-više bitno kako izgledamo, bolje reći, kakvi ćemo biti prihvaćeni...a to zavisi ponajviše od moći našeg ubjeđivanja da nas baš ovakve kakvi smo prihvate...dakle, idealna težina je ona za koju se uspijemo izboriti...
:D wink
rum_punch(manki)live.com
samo ti oslabi...
i moj izgleda jos veci kad sam mrsaviji...
dobro...nikad nisam bio debeo...ali jesam mrsav...a on veliki....sve se ponosim...tako da moj savet glasi
jedi i slabi i radi...
samo ti oslabi...
i moj izgleda jos veci kad sam mrsaviji...
dobro...nikad nisam bio debeo...ali jesam mrsav...a on veliki....sve se ponosim...tako da moj savet glasi
jedi i slabi i radi...

taman sam hteo upitat, nije li covek debeo jedino onda kada ne moze da vidi svog, od stomaka?

taman sam hteo upitat, nije li covek debeo jedino onda kada ne moze da vidi svog, od stomaka?

kod nas u kraju kazu, ispod velikog brda dobar klip raste mrgreen
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:55 pm.