Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo, ja sam pripremio najmoderniju opremu za nadzor a imam i predlog za klizno radno vreme! Smile))

Odlicno Mr.Mix!!!
Vidim ti jedini ovde radis, nema mi druge nego da ti udvostrucim platu (samo pssst, da ovi drugi ne cuju)
Vidim,dobru si opremu nabavio (zadnji krik), ali samo pazi na mis-icu, nemoj da mi se previse s'time igras...Smile

Evo, ja sam pripremio najmoderniju opremu za nadzor a imam i predlog za klizno radno vreme! Smile))

Mr.Mix, ti i ja moramo, da dogovorimo sastanak oko video nadzora u sefu. Smile Ne sme da fali ni gram Milanovog zlata, inace oboje letimo na cestu. Wink
LaSextorico, sta ti najbolje lezi?!?!
Odma' ta di kazem da je trava pokosena...Smile
Paziću Bome, nego šta! Smile

Nego, zbog tolike plate sam morao da unajmim knjigovođu, šta misliš kakav je ovaj?

Wink))))))))

Mr.Mix, ti i ja moramo, da dogovorimo sastanak oko video nadzora u sefu. Smile Ne sme da fali ni gram Milanovog zlata, inace oboje letimo na cestu. Wink

Nista od toga!!!
Vec ste poceli da mi tu nesto suskate iza ledja...Smile

Pa, Somebody, drage volje ću sastančiti sa tobom, kad god treba i kad god kažeš! Smile))
Smile))
Ma valjaaaa Mr.Mix, covek pozna svoj zanat. Smile))
Zaposlen!

Vec ste poceli da mi tu nesto suskate iza ledja...Smile

Ma ni jedan sastanak ne prolazi bez tebe sefe! Smile
Sobarice nam fale...

Zna li koja da "namesta" krevete?Smile
Mislim da nam je šef upravo rekao:

"Shut the fuck up!"...

Joj, pod hitno da menjamo sobarice, ove definitivno nisu francuske!!! Smile))))))))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:51 pm.