Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zaista ne mogu da dodjem na Forum a da se dva dzibera ne ponasaju kao dve odvratne dzukele, koji izmisljaju najgore price, toliko su bolesne da mi se povraca, da svakim danom pozelim da izbrisem profil, pa neka se izivljavaju sami nad sobom.

Znam ja da bi doticna persona volela da su njegove price tacne, ali se malko zjb, i nije ni malo duhovit a ni pametan, pre mi deluje kao degenerik koji leci svoje zivce i komplekse na forumu.

Volim velike baje na forumu, koji samo mogu da treniraju svoje zivce nad zenom.......
Bela, cek malo.
Vidi, ti prva ne citash nista i nikoga na forumu.
Postavljas milion tema iz stilla, playboya itd...
I ne shvatam sta ocekujes osim debeleg samo - kompromitovanja.
Vecina stvari je napisana bolje, lepse, argumentovanije nego sto ti pokusavas
i to upravo na ovom forumu. .
I namece se da je sajt tvoj kada se tako virtuelno ponashash jer nema drugog
sto racionalnog sto neracionalnog objasnjenja.
Bela, cek malo.
Vidi, ti prva ne citash nista i nikoga na forumu.
Postavljas milion tema iz stilla, playboya itd...
I ne shvatam sta ocekujes osim debeleg samo - kompromitovanja.
Vecina stvari je napisana bolje, lepse, argumentovanije nego sto ti pokusavas
i to upravo na ovom forumu. .
I namece se da je sajt tvoj kada se tako virtuelno ponashash jer nema drugog
sto racionalnog sto neracionalnog objasnjenja.

Od kada muskarci citaju Stil, i koje reko da su teme iz nekih npr novina tj casopisa idea

Kao drugo, da li je tebi normalno da ja tebe na svakoj temi vijam i pisem za tebe milion nebuloza i lazi, a jedna od tih lazi si ti sad napisao upravo na ovoj temi. Ali ocito da se ti osecas prozvanim ili si neciji drveni advokat, razlika izmedju tebe i mene je sto ja i te kako imam postovanja, sto se moglo videti za ove 4 god. ali jednom se bezobrazluku mora stati na kraj
Ma, Bela ima neke spoznaje iz psihologije, vidi se po nacinu pisanja da je dobrano iscitala Fromovu anatomiju ljudske destrukcije oba dela pa nas malo muci, da ne kazem zeza....
Nemam ja vremena za citanje foruma/razno raznih/ ali sam upoznata sa bolesti zvanom sizofrenija, jer se ovde i te kako na zalost oseca, jako tuzno
Jbt, k'o neka deca ste... roll
Stalno ispravljate neke krive Drine... roll
Nemam ja vremena za citanje foruma/razno raznih/ ali sam upoznata sa bolesti zvanom sizofrenija, jer se ovde i te kako na zalost oseca, jako tuzno

Ne Foruma-Froma isto je to...nema veze 8)
Ispravljam ono sto me nervira, a nervira me da me neko proganja, i da iznosi lazi
Ispravite to jednom zauvek, dogovorite se za mesto i vreme i izbacite vise tu tenziju medZu vama, bre, bre... lol

Vidi, bijela nasha.
Postovanje, za koje tvrdish da ga imash kroz 4 god, je potpuno
u neskladu sa ovim sto si napisala u postu koji sma obelezio.
Zar, onda, mislish da drugi ljudi treba da citaju tebe :?: :!:

Vidi, bijela nasha.
Postovanje, za koje tvrdish da ga imash kroz 4 god, je potpuno
u neskladu sa ovim sto si napisala u postu koji sma obelezio.
Zar, onda, mislish da drugi ljudi treba da citaju tebe :?: :!:

Jedino ako si se ti pronasao u mojim recim, ja sam tebe tako dozivela, shvati kako hoces, ali meni ti tako delujes, kao neko ko uziva da povredjuje ljude, neko ko ocito ne bira da li je to devojka ili mladic, ako gresim ti mi dokazi narednih dana da ite kako mozes biti duhovit i zabavan wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:35 pm.