Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mrzi me da kopam po starijim temama, nisam izmislila toplu vodu, znam ali me interesuje kako se vi "borite" protiv side, ja sam nekada pravila emisiju na radiju o tome, i ispostavilo se da ogromna vecina muskaraca koji imaju razlicite partnerke ne koristi kondom uzdajuci se u staru "sigurnu zastitu" nece mene, ma ona je fiiinaaa nije imala mnogo muskaraca" ili "ma ona je nevina sigurno" i tome slicno....nekada davno sam gledala neki film, niti se secam ko su bili glumci niti ko je reziser, ali se secam da se devojka smuvala sa barmenom, koji je naravno lutkica jedna koliko je lep, i "samo su jednom" imali sex, posle koga je ona bila "srecni dobitnik" ....koliko pri promeni partnera mislite o riziku da dobijete AIDS ili budete inficirani virusom ? roll
E pa i ja sma jednom popravio radio o tome pa ne razglasavam!

I zasto niko ne misli na osobe zarazene hiv - om vec se svi distanciraju
pokusajima d sebe zastite?!
NE radi se ovde o pokusajima da "sebe zastite" vec da se ne siri virus ! Slobodno se ti pohvali, potapsacu te po ramenu winklol
Nema sto kako ja vidim odje,postanes dobitnik ili ostanes gubitnik s,kondomom ili apstinencija dok neprsne coek,ovamo kod mene je
more pa se kupaju i sexsaju mozda je so eliminator?Ove zene pomoraca ja da znam evo svaka zdravo a mogle bi nedaj boze jedna da se razboli pola grada ucinjet dobitnikom lol
Cek sexy ok.
Ali moraju i te osobe da imaju sex, zive, sire ono sto imaju pa makar
to bio i virus.
Znam coveka koji 15 godina zivi sa hivom, ima zenu, porodicu...
Pravo pitanje bi bilo sta bi vi radili da se vas partner ili muz zarazi hivom?!
Mozda nam zene od straha virusa postanu vernije lol
Pitanje pravo za onoga ko menja partnere , kad bih ćešće menjao možda bi i razmišljao o tome , a ono ona je nevina e to sigurno pomislim kad je sa mnom rešila, kud mene nađe da je podučavam roll
Realni da se razumemo, ne osudjujem ja ljude koji su zarazeni, postoji toliko nacina da se covek zarazi HIV-om da je strasno ( igla kod vadjenja krvi, pokusa pomoci nekome ko je povredjen a krvari, koliko ljudi pri pruzanju pomoci prvo pomisli da treba sebe da zastiti, dobro pitanje se ne odnosi na nemce, oni uvek prvo sebe stite evil ) . Ovo je svetski dan BORBE PROTIV AIDSa , na ulici se dele pamfleti, kondomi, razne duhovite akcije kako bi se svest mladih a i onih starijih probudila....a ne vidim zasto bi bilo problem nekome ako mu je partner ( kao tvoj prijatelj) zarazen HIVom, pa ne razvode ili razilaze se ljudi ako je neko oboleo od dijabetesa, ili neke druge hronicne bolesti, vec zbog nekih drugih stvari, mada je i to diskutabilno, ima nas raznih cry
Ajde ja predlazem cio svet da se uzdrzi danas :D
Prvo podrzavam svaki oblik borbe protiv bilo cega sto ugrozava zivot i zdravlje populacije i neka se nadje i pokoja normalna tema wink

Osim toga Real. postujem tvoje misljenje uvijek samo sto ljudi tesko razaznaju Reala ozbiljnog od Reala koji kucka i "umire" od smijeha ali ne vidim mnogo razlike u temi -kako se zastititi?- i sta ako oboli tvoj partner?- lol

Kod nas ljudi zive po stihovima krajiskih pjesama i nikako da se izvuku iz ,nekih tamo pedesetih godina proslog vijeka! Mislim da im je potrebna edukacija koju svakako ne zele da posjete. Sve u svemu,zacarani krug neemancipacije i neozbiljnosti shvatanja bilo cega.

Nije samo sex prenosilac virusa te u startu popolovismo temu.Ne mora niko biti nevjeran da bi ,ne daj Boze, pokupio zarazu.
Opet nas balkanski sindrom.....sex pa sex lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Msm sexy, ti kako si navalila na tog suvozacha - nije bezbedno! wink

Nije samo sex prenosilac virusa te u startu popolovismo temu.Ne mora niko biti nevjeran da bi ,ne daj Boze, pokupio zarazu.
Opet nas balkanski sindrom.....sex pa sex lollollol

E, tako volim da cujem da su zene u principu protiv sexa!
Msm sexy, ti kako si navalila na tog suvozacha - nije bezbedno! wink

Cuti i gledaj wink koristimo zastitu( na radu) winklollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:29 am.