Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zašto se neke ženske tolko "pale" na potpuno obrijanu mušku glavu :?:
Ja to vetj nekolko godina unazad osetjam na sopstvenoj koži. 8)
Imao sam jednu ljubavnicu koja me tokom seksa skoro non stop tupkala ili lupkala šakama ili prstima po glavE i to po temenom delu. Kad bih je zapitao zašto to radi ona bi se samo nasmešila i poljubila me u "ćelu". Smile

Neki tumače da obrijana glava ženu podsetja na muški polni organ i da se radi o uzročno posledičnoj reakciji koja je s tim u vezi. :?

Verujem da ćemo i na ovo pitanje kroz diskusiju doći do pravih odgovora, koji za pojedine ovde i nisu tako beznačajni. wink
lollollol
Zasto da ne, ako mu dobro stoji?
Ako time "lece" celavost jos toliko bolje, naravno opet pod uslovom, da imaju lepu glavu i da im to stoji.
Iskreno, vise volim kosu, ali u zivotu ne mozes uvek imati sve. lol

P.S.: nemo' da me bijes ako ovo citas... lol
Ja volEm celavu djecu! Tongue preslatki su.

Tantal....pa ti celav!? Znala sam! lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
ma mislila sam.... (http://www.cro-portal.net/smajliji/1569827268-firequeen.gif)
Cekajte, idem i ja!!!
pa vole... to im dodje kao neka perverzija... lol

Tongue
Lepo je kada mrsiš kosu svom dragom... noktima prolaziš do temena i blago zaparaš kožu... čini mi se da počne da prede zbog takvih dodira wink
za celavu glavu je bitan oblik lobanje, neki imaju lep oblik neki spljosten....po celavim glavama i speed fighterkama se prepoznaju neonacisti, po kratko oshishanim glavama na kojima se nazire crna kosa,po spustenom donjem delu trenerke i crnim koznim jaknama se prepoznaju marokanci i albanci dileri ispred moje zgrade...svasta moze da celava glava da perdstavlja, zavisi iz kog ugla posmatras winklollol
Volem celave glave,to mi je bash sexy,naravno ne stoji svakom lepo..kao shto ni nama curama ne stoji svakoj kosa do struka pa je ipak nosimo lol
Tantale muchish me sad u ove jutarnje sate,izem ti lebac :D
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Imao sam jednu ljubavnicu koja me tokom seksa skoro non stop tupkala ili lupkala šakama ili prstima po glavE i to po temenom delu. Kad bih je zapitao zašto to radi ona bi se samo nasmešila i poljubila me u "ćelu".

ha ha ha, nasmeja me samo tako, nisi normalan !!!!
Ipak nije uzela pravu stvar u ruke, ja bih te tukla oklagijom tokom sexa, naravno po glavi lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
kad vec spomenu oklagiju lolwinklollollol

to sexy, samo ne znam da li nam se Tantal zali ili hvali wink
i to sto kazes, cek da pitamo

chika Tantale,chika Tantale el se ti to hvalish ili zalish? lollollol
Ne mogu da skontam tipove koji imaju kosu a šišaju se na ćelavo.... roll
A svi ćelavci koje sam upoznao i nisu baš mnogo muškarci....
to valjda ide uz karakter winklollollol
Dzoni
Sexy, daj tu oklagiju majke ti, ima ovde vise kandidata za tucu... lol

A Dzone, sta su ti radili ti celavi, kada nisu neki TongueTongueTongueTongueTonguelolwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:31 pm.