Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne podnosim plasticno cvece, plasticnu jelku, smatram da su kic, sredstva sa prikupljanje prasine.
Sa druge strane sve vise se suocavamo problemom sece suma. U nekim zemljama jelke za novogodisnje praznike se gaje u rasadima.

Dilema je:
kupiti pravu jelku, pa neka strada jedno drvo, ili kupiti plasticni kic koji cemo posle upotrebljavati doveka...

Licno sam za pravu jelku dok su deca mala, za njihovu radost a posle da se zadovoljimo jednom grancicom na stolu.
Nista ne moze nadoknaditi miris prave jelke u stanu...
... ni iglice kada ih nagazimo! lol

Kakvu jelku koristite?
Разлика између атома дрвене и пластичне јелке је само у броју електрона који круже око протона.... :?

(Пластична има један вишеWink

Иначе иако мрзим сечу (поготову "кнезова", јер увек може изазвати "буну" - "дахије свуд око нас"Wink, ипак сваке године, одсечем нову грану храста и спалим је... wink

ПС Ма не ништа нисам уништио, само је из једног вида прешла у други....
па да као кад комшиница(јаWink дође у постељу Ти меку , а партнер(каWink отиде на п`осоWink

И тако :
"У круг, у круг играмо валцер ја и друг".... :D
Jeste al baš ne marim , za svoje čudovište koje obožava kićenje to ne znači ništa - dakle na veštaču jelku staviti jelkicu ( :!: ) sa mirisom borovine.

Kakvu jelku koristite?

A sve sam zivela u ubedjenju da se to zove na D lollollollol
Ja ovu mediteransku kitim drvo hibiskusa lol
Ne volim ništa veštačko..
deluje mi kao kičerica..
čak ni silikone u grudima..
a grudi volim..
malo više..prirodne
Ja jedino ono veštačko disanjeSmile)))) Tongue
Шо ? Имаш астму ? Треба ти пумпица ?

wink
Ja jedino ono veštačko disanjeSmile)))) Tongue

Znala sam da te ebe godina proizvodnje

ali znala sam lollollol
Zato moram da provozam neka nova kola mlađaSmile))))) Tongue
a čovek lepo pito za jelku................Smile))
Jeste kich je i tacka.

Ovi sto se brinu za prirodu neka kupe grane od jelke i njih neka dekorisu... 8) ja mrzim plastiku a i Deda Mraz izbegava da ostavlja poklone ispod plastike. Proslu N.God. sam cekao u stranoj zemlji ali sam zarad ljubavi i postovanja prema D.Mrazu kupio malu jelku(pravu) i par meseci kasnije sam dobio cerku... Smile
Ne volim plasticno cvece po kuci ali mi je zato praktičnije, da imam plasticnu jelkicu, a ne da teglim svake godine na 5. sprat bez lifta prirodnu... lol Ae, da imam kucu to je vec druga pesma. lol
Izvinices ali uz svo duzno postovanje, ja mislim da Tebe mrzi da skupljas grancice kada otpadnu, pa zato kupujes plastiku.
Ja vec nekoliko godina imam jednu te istu slatku, malu jelkicu. Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:55 pm.