Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

posto nas ima puno folica...
aj da se kao foliramo
volim kad balavim...
sad jedem cvaraka, crni luk, dzigernjacu i tursiju....
drugar doneo...
i mislim na Vas...
i drago mi je sto komuniciramo ovako... necete mi uzeti...
moz i sa punim ustima pricati...leb te hebo...
a ja pijem gutljaj rakije od breskve...
greje se pasulj sa slaninom... volim da isecem crni luk i krastevce na kockice i da sve to sipam u tanjir...
a mene shef upravo pustio dve nedelje na odmor za ovaj njiJov Bozic i Novu godinicu, te ce me moz biti Srbija videti u zimskom izdanju ( preko deset godina nisam videla Srbiju zimi) eeehhhh sto je lepo, morala sam da podelim s vama lollollollollollol
a mene shef upravo pustio dve nedelje na odmor za ovaj njiJov Bozic i Novu godinicu, te ce me moz biti Srbija videti u zimskom izdanju ( preko deset godina nisam videla Srbiju zimi) eeehhhh sto je lepo, morala sam da podelim s vama lollollollollollol

i gde nogu lomis?
Oma bi u gips da je meće... Unhappy

ma ne hocu da znam odakle je...
a ona je vishe germanka postala za ovolke godine vish kako se oblacii....grickanje bademaa
a ona je vishe germanka postala za ovolke godine vish kako se oblacii....grickanje bademaa

pa onda je treba utepati od kobaje...da im vratimo za drugi svetski...
ili je drzati kao malo vode na dlanu zbog podrske nemacke EU
pitanje je sad?
ja bi je tepaoo,mada nebi postigo nishta sovu moju kobajuu lol
i ja isto razmisljam...
ali dvojica su dvojica...
mogli bi joj biti turisticki vodici?
Jedem ishlere, pijem kafu, obaveze namirene, sutra ne radim, ma kud ce bolje? Da je ponedeljak, a neko napise nesto ovako, ja bih bila pravo ljubomorna lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Jedem ishlere, pijem kafu, obaveze namirene, sutra ne radim, ma kud ce bolje? Da je ponedeljak, a neko napise nesto ovako, ja bih bila pravo ljubomorna lollollollol

e ću ti napišem u ponedjeljak pa čik budi ljubomorna TongueWink
More, kad ti preletim Rogoj, i dodjem u ponedeljak sa sve ishlerima, nemas kome da napises lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:26 am.