Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prenosi se direktno sa koze na coveka...

Sta nas jos ceka ove zime?
Hahahahahahahaha....
E, jos samo ribji grip da krene i meraku nikad kraja. lol 8)
Čudna šuma je to rollroll
A sta kažu za Jarceve u horoskopu? winkTongue
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
vi mislite da se ja zezam?
pa ja sam ozbiljan covek!

(http://www.blic.rs/_komentari.php?id=125145&mode=view)
Jos malo, pa ce i majmuni, krokodili, zebre i sve ostale zivotinje da "kaslju"...
Mozgaju "veliki umovi", kako bi malo istrebili ljudsku rasu (pa se lansiraju nove gripe i virusi), jer se nas bas namnozilo na ovoj nasoj jadnoj i napacenoj planeti Zemlji.
Tesko mogu poverovati da smo za samo 3 godine, prirodnim putem dobili i pticiji i svinjski i kozji grip. 8)
Šta's čudiš, pa drže nas da smo stoka!
i to što kažeš

a sve nas češće drže i za budalu.................Smile))
Sad i koziji, ne znam da li da se semejem ili placem. Stvarno je tuzno to sto nam rade, jos samo da mu daju hemijski naziv tipa N3H2. Ne mogu da verujem da nas svesno unistavaju, a i sistematski. twisted
Sad i koziji, ne znam da li da se semejem ili placem. Stvarno je tuzno to sto nam rade, jos samo da mu daju hemijski naziv tipa N3H2. Ne mogu da verujem da nas svesno unistavaju, a i sistematski. twisted

Ja verujem, samo ne znam kako ce da ih kontrolisu, mogu im se kao bumerang vratiti... :x
Hahahahahahahaha....
E, jos samo ribji grip da krene i meraku nikad kraja. lol 8)

pomislih danas isto...
Baš pre neki dan sam pričao sa drugarom i pomenuli kako se stručnjaci igraju tim raznim virusima. nadam se da im neće ponovo pasti na pamet da se igraju laso groznicom. Prenosi se vazduhom, nema kritičnih grupa, svi su u opasnosti i bolest vrlo brzo ubija ( i sigurno ubija).

:?
ne verujem u namerno kreiranje virusa...
smrtonosni virusi su predvidjeni pre vise decenija...
previse smo naselili planetu, ovi uslovi pogoduju virusima...
Nisu oni stvoreni u pravom smislu reči već izmenjeni i prilagođeni. Al dobro... svako zna da u specijalne ratove spada i biološko ratovanje a napredak genetskog inžinjeringa je dao ogroman potisak tim vojnim virusima. Nije bitno dal se veruje ili ne al samo da se ne igraju stvarima kao što je laso.

8)
ne verujem u namerno kreiranje virusa...
smrtonosni virusi su predvidjeni pre vise decenija...
previse smo naselili planetu, ovi uslovi pogoduju virusima...

Kao i uvek premudri postavi tacnu dijagnozu.....

Ako posmatramo viruse kao i svako drugo zivo bice (sa svim vrlinama i manama), videcemo da oni samo poluuspesno menjaju stanista....
Dok su samo ziveli u ljudskim bicima, toliko su bili prilagodjeni da su "domacini" vise primecivali mackin kasalj ili p....ckin dim nego njih....
A oni su se tolko razmnozavali da su im ljudi postali potesni.... Tongue
Onda su poceli da menjaju stanista....
Pice, pardon ptice, zamenili prascima, pa sada uvatili jarca za bradu ( a on opet njuska koze po p...., ma sramota me da napisem)...
A ljudi ne bi bili ljudi da opet ne vire u koziji podrepak pa ih jopet otkrise....
A to sto je bar milion ljudi ostalo bez glava zbog prvobitnog stanista malih golim okom nevidljivih @vecitih saputnika@, e to vec nije za zutu stampu.... arrowidea
Ma kako nema neki zeneski grip,da ih istrebi i proredi ali da napada samo zgodne zenske...ko bi plaka za ovim ruznim aaooo shocklol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:04 am.