Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

..pocela na Upoznavanju,trajala,zavrsila se..puna emocija,ljubavi,sexa,strasti..hehe..samo da razbijem predrasude..da moze i preko neta..a sada..opet na forum...haahah...vratio sam se
naravno da se moze i preko neta, stovise, na netu mozes naci bolju osobu nego u svojoj okolini... pretraziti celu planetu za srodnu dusu je prava stvar...

dobro ti dosao nazad!

winkwinkwink
..hehe..hvala Biter..da..zvuci cudno ali je tako..jbg..sad opet u lov stari druze..polako..bice nesto valjda
Jbt patak, bas smo se zabrinuli za tebe, a on uzivao u vezi Pinoj jemocija, sad smo ljubomorni lollollol

Dobro nam dosao bludni sine lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
..hahah...punoj..ispravicu..hvala,hvala... 8) 8) 8)
dobro nam dosao... drago nam je da si uzhivao... wink
..jesam..sad sam malo tuzan.ali..proci ce valjda..cini mi se da sam se malo i zaljubio...hehe rolllol
Je li ovo slika iz zaljubljenih dana, a? Wink

ma dobro ti nama dosao... znas kako kazu jedna se otegla, a druga protegla... (ili obrnuto Wink )
QQ... pa nije valjda otegla papak, ha patak? Na nista si je napravio ti mangupu jedan lollollollol
NemO tako Nence, coJek trazi drugu sada, treba mu reklama... Wink
Aaaaaaa...pa kad sam Bukva-lista rollroll
dakle reklama sledi i to besplatno:

jednu si natego, drugu protegni , mi sa tribina smo uz tebe lollollol
..heheh..da..slika iz zaljubljenih dana,sa Ade..hahahah..lude ste...reklama..moze..slobodan..cekam priliku..haha 8)
Znam par veoma dobrih brakova koji su krenuli upoznavanjem na čatu, bilo je to vreme dial up veza. Ne gubi nadu, samo napred, biće prilika Smile

Tongue
bit ce, bit ce, neki vec i decu imaju...

:D :D :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:35 am.