Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ode covek na mesec-dva sa sajta i u medjuvremenu se pojave neki potpuno novi ljudi, a stari isceznu, ili ostanu samo u tragovima...
I opet sve ispocetka, stvaranje novih odnosa, prilagodjavanje trenutnom stanju, tu i tamo proturanje sopstvenih kriterijuma u vezi bilo cega..., traganje iznova!
Pozdrav svima na sajtu i pitanje: Kako se snalazite sa novinama uopsteno, novim ljudima, novim tehnologijama, novim trendovima...? Imate li snage za nove pocetke, ili ste se ukorenili i zacementirali u vremenu i prostoru? Imate li snage ili vas vreme drzi tamo gde ste i poceli?
Veliki pozdrav svima, posebno mojim "sajtovskim" prijateljima... :D
statisticke teorije su odlicne za pristup pojavama koje se stalno menjaju...
...jer u proseku sve je to slicno...
svako je zamenljiv a novi su kao stari, svakakvi...
To sve što kažeš samo ukazuje da je ovaj forum veoma kvalitetan. Daleko bilo žabokrečina od foruma, gde je sve isto mesecima.
Ah da, nisam odgovorio na filozofski deo pitanja:

Nemam snage za nove pocetke jer sam izuzetno sentimentalan.
No ovih meseci sam odbacio sve i krecem u nove pocetke, ipak cu ostvariti projekat nove renesanse...

Sto se tehnickih novosti tice, mrzim da pratim nedoradjene uredjaje punih programskih i logickih gresaka, mrzim nove tehnologije na nivou bofli... zato sve sto je novo, odavno dajem deci da mi podese...
ne mogu verovati da napamet poznaju mogucnosti mog novog mobilnog, a da ga jos nisu ni videli... (moze neko da u kratkim crtama da mi objasn, sta je Edge tehnologija, zasto Bluetooth zeza sa noname slusalicama a prihvata bez prigovora Nokiu /u datom slucaju konkurenciju/)

Sto se tice zivota, volim da se obnovim, kada me uhvati talas ambicija, onda sam neumoran i nepobediv...
A prilicno sam ambiciozan covek... wink
tika-taka, tika-taka..... arrowidea
mene voli svaka

i tako jedna se protegla(o), druga se otegla(o)... twisted

a ono samo:
tika-taka, tika-taka.... :o

Ako je istina da svaki covek dobije na dar (u trenu rodjenja) isti broj tika-taka.... shock

e, ondak je mnogima na sajtu (kuckanje) spustilo onaj tegic na metronomu, za par podeoka nize.... :?

tikatakatikataka..... arrow
lako je Vama mene ceka "moja" baka.... arrowidea

Q noc, a ja odoh da prebrojim prezivele viruse.... oops
Jeste a ti što odu malo prošvrćkaju na drugim sajtovima opet se prilagođavajući drugima ili drugim temama pa ako se nisu navikli ko im je :x wink. Uopšteno novim tehnologijama se brzo prilagođavam a novim trendovima teško a i mator sam za te stvari Smile
Snage uvek ima, bez toga smo mrtvi....

A ako je negde dobro, onda se opustiš i uživaš wink

Zdravo druže, drago mi je da si opet sa nama lol
Dzoni
Mali Prince, jesi li ti nama opravdano ili neopravdano izostajao sa foruma? lol
Jeste a ti što odu malo prošvrćkaju na drugim sajtovima opet se prilagođavajući drugima ili drugim temama pa ako se nisu navikli ko im je :x wink. Uopšteno novim tehnologijama se brzo prilagođavam a novim trendovima teško a i mator sam za te stvari Smile

xaxa, pa iste ove curice su i na drugim sajtovima, samo moras provaliti pod kojim se nickovima kriju...
:D
Ode covek na mesec-dva sa sajta :D

a koj je tebe tero da ideš, a?............Smile))
Ode covek na mesec-dva sa sajta :D

a koj je tebe tero da ideš, a?............Smile))

ja mislim da je bila ona mala crnka...
wink
Ode covek na mesec-dva sa sajta i u medjuvremenu se pojave neki potpuno novi ljudi, a stari isceznu, ili ostanu samo u tragovima...
I opet sve ispocetka, stvaranje novih odnosa, prilagodjavanje trenutnom stanju, tu i tamo proturanje sopstvenih kriterijuma u vezi bilo cega..., traganje iznova!
Pozdrav svima na sajtu i pitanje: Kako se snalazite sa novinama uopsteno, novim ljudima, novim tehnologijama, novim trendovima...? Imate li snage za nove pocetke, ili ste se ukorenili i zacementirali u vremenu i prostoru? Imate li snage ili vas vreme drzi tamo gde ste i poceli?
Veliki pozdrav svima, posebno mojim "sajtovskim" prijateljima... :D

Šta reći,malo kontraverzno prilagođavam se vremenu,skupljam snagu za dalje a i umem i da se zacementiram i vratim tamo gde je sve počelo.
I ja se sve teže prilagodjavam, pravo da ti kažem.
:? Kad god se pojavi neki novi nik ja se nekako štrecnem.
I ja se sve teže prilagodjavam, pravo da ti kažem.
:? Kad god se pojavi neki novi nik ja se nekako štrecnem.

Sto crni TantRale? shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:32 am.