Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta ste danas uspešno ½odvalili½ pa ostali živi, gegovi, blamovi, šta vas nasmejalo...

Da li je danas bilo razloga da se ½pokrijete ušima½? wink

lollol Daj da se smejemo još malko i sebi i drugima... wink
lejla83 ::
CAka imas bezbroj, ali dzaba ti sve, ja volim samo blesu, a tebe NE Laughing

NEmoj nikada reci NE,
shvatices da ne mozes bez meNE! Laughing

Dakle..strasno lol ovaj je toliko preterao sa rimovanjem da to nije normalno lol
Npr. ja danas mal´ ne dobi ćušku od bakute na pešačkom... klizavi oni obojani delovi zebre i ona naravno krene kao da je na takmičenju da proklizava... ja tuka se cimnula da je pridržim, no baka zadrža ravnotežu i krene torbom skoro me lupila dok nije shvatila da je ne napadam....

El to opšta isfrustriranost? Možda sam trebala navijati da se imam čemu smejati? Tonguelol
Uh...danas sam ostala u kuci, tako da nemam svezih gegova, inace da svaki dan pribelezim po neki, bila bi to dobra sabrana dela lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Bila sa drugarima na slavu van Nisha,bilo nas osmoro,ponapijali se tamo i jedva zivo kroz poledicu i vejavicu,shvatimo na pola puta da smo jednog zaboravili na slavi lollol Vratimo se nazad,putovali nekih sat i po,a on ljut shto smo ga zaboravili pa nece nazad s nama za Nish lol i za toponicu ludnica shock :D Jedva zivo stigosmo kuci u celom komadu :D
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Posao sam na parking do kola,zacudio se sto su otkljucana,bez zurbe seo i zapalio cigaru i krenuo da ukljucim radio....i shvatio da to nisu moja kola.
Najgore je sto je pravi vlasnik kola sve to bezbrizno posmatrao i umirao od smeha.
Bio sam miran, bila mi je slava. A inače stalno nešto valjam gluposti i teško je to sve pohvatati Smile .... vidim po izrazima lica ljudi oko mene :?

Tongue
Jutros udjem u kola i kako sam otvorio vrata upadne mi brdo snega unutra i sta cu izvadim patosnicu da je otresem od snega. Udarim sa njom o drvo pored i sruci mi se brdo snega na glavu, a nista nije spalo sa patosnice i tako iznerviran krenem da sutnem patosnicu da otresem sneg sa nje i odleti mi paika jedno 5 metara pa sam skakutao po ovom ledu na jednoj nozi dok nisam pokupio patiku.
Komsije su se slatko nasmejale gledajuci me sa tarase lol
Npr. ja danas mal´ ne dobi ćušku od bakute na pešačkom... klizavi oni obojani delovi zebre i ona naravno krene kao da je na takmičenju da proklizava... ja tuka se cimnula da je pridržim, no baka zadrža ravnotežu i krene torbom skoro me lupila dok nije shvatila da je ne napadam....

El to opšta isfrustriranost? Možda sam trebala navijati da se imam čemu smejati? Tonguelol

mozda te je baka videla ovako
(http://kapalla.host.sk/bulharsko/02-Medved%20a%20cigan.jpg)
Joj goxi, da postoje nagrade, dobio bi je sada Wink)) lol Nadam se samo ostatak dana da je bolje prošao wink
Joj goxi, da postoje nagrade, dobio bi je sada Wink)) lol Nadam se samo ostatak dana da je bolje prošao wink

Jeste susio sam patike lol
A auto cu u praonicu da teram 8)
Verujem da su se komšije dobro proveselile al ne bih da sam bio na tvom mestu Goxi Smile Al ono kad te potera.... ne vredi ni kod kuće da ostaneš, napraviš štetu u kući Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:39 am.