Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako kazem da devojke radje jure za onim ko ih ignorise i ponizava, nego za onim ko im pokloni svu paznju i ljubav?!
A zasto uopstavati stvari... :?

Mislim da nisi u pravu. Ako covek/zena drzi do sebe, sigurno nece juriti nekoga ko ga/je ignorise a kamoli ponizava. shock

Ja sigurno nisam mazohista... wink Volim da me maze i paze i naravno da se potrude ako im je stalo... oops
Ma stekao sam takav utisak. Kad imate sve, kao da vam je dosadno, pa trazite nesto drugo cry
Zlo bez koga se ne moze!
Ponekad svesno srljamo u propast... wink
Друже крени да игноришеш и понижаваш те камиле...

Прво ће те пљунути, онда ударити па отићи...

Јбг, грбаво се родило - грбаво ће умрети.

wink
aaaa karlo sta im se shupkas pred ove praznike a lol
Karlo, Karlo...ko bi se od tebe nadao, da si zivotinjomrzac...a sta cemo sa pijetlovima roll
A da nisi možda pomislio da ne možeš svakoj da se svidiš bez obzira na ponašanje???? lol

Ajmo malo realnosti Tongue
Promasila si temu!
Nisam ja u pitanju, nego VI, zene!
Pitam zasto trcite bas za onima koji vas i ne gledaju???
Ako kazem da devojke radje jure za onim ko ih ignorise i ponizava, nego za onim ko im pokloni svu paznju i ljubav?!

Iskren da budem ima mnogo takvih slučajeva i to mi nije jasno. Mislim da je neki mehanizam gde osoba ne želi da bude odbačena, možda (naglašavam 'možda') malo češća kod ženskih nego kod muških osoba. Mnogo sam slučajeva video da se žene tako ponašaju ali samo jedan muški slučaj.

Treba jednostavno aučiti da ne možeš dobiti sve ratove i da netreba ni počinjati ratove koje ne možeš da dobiješ. Tolko jednostavno al.... obasni ti to nekom roll
Promasila si temu!
Nisam ja u pitanju, nego VI, zene!
Pitam zasto trcite bas za onima koji vas i ne gledaju???

Jok, nisam ja promašila temu... nego ti ne shvataš... i džaba objašnjavanje, mada neće valjati ako nikada ne shvatiš gde grešiš u svojoj teoriji wink
hahaha potemkinova sela,zene vole da gledaju lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:46 am.