Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) oops
ima li zainteresovanih za ludovanje u krevetu?
ne se razumem u ta teKnička pitanja....................Smile))
meni nije jasno jel on trazi iskljucivo beogradjanke il iskljucivo dugo .aranje roll

eto sada cu morati da izanaliziram navedeno,
....e kada rastavimo ovo sta god da je, jer recenica nije, ocito negdje nedostaje dio ili dijelovi iste...al to nije bitno.
E ovako ako trazi iskljucivo beogradjanke, onda dugo .aranje, moze biti a ne mora, jer nije iskljucivo, ako trazi iskljucivo dugo .aranje, onda moze biti beogradjanka a ne mora...hmmm...sta vi mislite o tome? shock
Hahaha, pa ne mogu da verujem, stvarno se ponekad sokiram na ovom forumu. Ima raznih ponuda. Ajd' sto "bombarduju" na PVT, nego krenu i na forumu. lollol

roll
šta vi je žene
pa to je samo teKničko pitanje..............Smile))
a nije retoricko....nekako se slabo razumijem u tehniku..smlc cry
šta vi je žene
pa to je samo teKničko pitanje..............Smile))

lollol
Sad tek videh i to. Znaci, samo oni koji su "potkovani" tehnicki mogu da odgovaraju. Malo se zbunio covek lollol
a kolko je to ,,dugo,, da bi znale zenske unapred kolko traje i idu li posle toga na bolovanje ili sve normalno bude roll
A što si se zabrinuo? Da neka ne potrči na tako primamljivu ponudu? lol
pa kako da potrci kad nezna sta je ceka/mislim vremenski lol period trajanja karanja lol
E jbg nisam iz Bgd. A znam da sira okolina ne dolazi u obzir mrgreen
Toliko si dobar da trazis to na forumu ha ha evil
Toliko si dobar da trazis to na forumu ha ha evil

Lepo ti rece bela, ako si toliko dobarrrrrrrrr, sta trazis ovde... lollollollollol
...

Ja mislim da ovaj "baja" lici na Iznoguda (is-no-good-a?!), sto valjda znaci da HOTce da bude "Kalif umesto Kalifa"... (dakle tkz. "Dojebnik"Wink.

Ce da bude grdna crvena mrlja kad ih muz(jak) kad-tad savata na gomili, posto bre ne mogu da se rastave... (dakle oba-vezno slady dvocevno pus-karanje iz zardjalog lovackog krateza, ako budu imali Srece).

A ako je suditi po narodnoj "sto je u izlogu, to je i u radnji", malo mu je bre zakrivljen, ali na pogresnu stranu...

BG-djanke, "mislite o tome".

roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:09 am.