Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DA LI POSLE VIŠEGODIŠNJEG ZAJEDNIČKOG DELJENJA KREVETA SA "VOLJENOM OSOBOM" SHVATITE DA STE BILI U ZABLUDI,JER ....SAMO BEZ FOLIRANJA MOLIM!
Ček, ti odgovor zaista ne znaš, ili si samo radoznao?
Ček, ti odgovor zaista ne znaš, ili si samo radoznao?
HOĆU DA ČUJEM KOLIKO SMO ISKRENI PREMA SEBI.
Jok... ti bi sad da čuješ koliko smo mi iskreni prema tebi Tongue

Uostalom, ajd bIdni i ti iskren prema nama, za početak :D
HOĆU DA ČUJEM KOLIKO SMO ISKRENI PREMA SEBI.

I on okasni sa pitanjem filozofija je i to osporila wink
to podrazumeva da vise godina volis osobu, msm kod mene su
meseci u pitanju tako da nemam to iskustvo a sto se tice podele kreveta, moze samo na kraci period,sat dva/a ovo da smo bili
za blud i te takve radnje to samo ponekad roll
Jok... ti bi sad da čuješ koliko smo mi iskreni prema tebi Tongue

Uostalom, ajd bIdni i ti iskren prema nama, za početak :D
pa to VAM svima i kažem čitajte između rsdova!
Malo texta ima Tongue između 2 reda niš ne stane roll
"Kostako" kaže...
[quote]Malo texta ima Tongue između 2 reda niš ne stane roll

Nas dvoje se odlicno razumemo, ali malo ih je koji mogu shvatiti, da osim njih jos neko drugi postoji koji zeli, misli i vali, a isto tako zeli i voljen biti, a sta za vas znaci sa nekim krevet deliti, ako nepostoji vise od toga ![/quote drago mi je da se kapiramo,poljubac za to.deliti sa nekim krevet za mene znači puno .biti kompletno biće!
DA LI POSLE VIŠEGODIŠNJEG ZAJEDNIČKOG DELJENJA KREVETA SA "VOLJENOM OSOBOM" SHVATITE DA STE BILI U ZABLUDI,JER ....SAMO BEZ FOLIRANJA MOLIM!

Kada nekoga volis imas potrebu iz dana u dan da mu to i govoris. Kada se vise necuje rec tako vazna ni ljubav vise nije snazna, najverovatnije je nikada nije ni bilo nego su to bili tvoji snovi mili, koji su se kao mehur rasprsnuli. Sve ostalo je samo posledica .

Ako nekog voliš, pokazuješ mu, i to je potreba, a reči....same po sebi ne znače ama baš ništa..
Tako da me ovaj tvoj zaključak uopšte ne čudi 8)

I koliko treba da nešto što se svaki dan izgovara postane izlizano i ofucano... roll
Dzoni

Kada nekoga volis imas potrebu iz dana u dan da mu to i govoris. Kada se vise necuje rec tako vazna ni ljubav vise nije snazna, najverovatnije je nikada nije ni bilo nego su to bili tvoji snovi mili, koji su se kao mehur rasprsnuli. Sve ostalo je samo posledica .

Ako nekog voliš, pokazuješ mu, i to je potreba, a reči....same po sebi ne znače ama baš ništa..
Tako da me ovaj tvoj zaključak uopšte ne čudi 8)

I koliko treba da nešto što se svaki dan izgovara postane izlizano i ofucano... roll

To vam se samo cini ako nekoga iskreno volis ti imas i potrebu da mu dokazuje i kazuje svoju ljubav, jer kakva je ljubav ako je zadrzavas za sebe, pa to je sebicnost !

Mislim da sam jasno napisao..... wink
Dzoni

kao prvo ne delim krevet
a kao drugo još manje ću ga delim sa voljenom osobom koju si meto pod navodnike................Smile))

Jock. :D

Jel to ono: uzela mi mladost i cednost sva me iskoristila!???

ne... nicam...

Smile
El ovde reč o spavanju ili o raskidu... shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:35 pm.