Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koji proizvodjac, kakav ekran, koje prikljucke da ima, sta sve obavezno mora da zna?
Ti si bas dobiJo pogolemu bozicnicu, a? lol
"Domaći kablovski distributeri uveli su u ponudu i HDTV kanale - ako ste do sada izbegavali da kupite nov televizor zato što na njemu niste imali šta da gledate, ostali ste bez argumenata. Zato krenite u kupovinu, a mi ćemo vam pomoći da napravite pravi izbor"

haha evo 4 meseca se borim sa uputstvom za rukovanje i nemogu da ga savladam a televizor nasteluje sam sebe svaki put kad ga ugasim evilevil mislim da cu im ga vrnut pa nek steluju oni tamo, jos malo cemo trebat prvo na kurs za upotrebu telefona televiozra i svega ostalog pa onda u kupovinu.Rerne nema normalne nemos da je ukljucis po pet minuta deset dugmica prekidaca....sto jednostavno kad moze komplikovano,ili su nam zene napredovaleee pa se razumeju u aparateee...brzine duzine.. lollol
Kupi najskuplji. Ako neznas sta valja, pitaj sta je skupo... winkSmile
Ne Plazmu. Najbolje ovi novi sa led tehnologijom ili bar TFT. Veličina ekrana u zavisnosti sa koje udaljenosti gledaš jel bez veze je da vrtiš glavom levo desno da bi video ceo ekran. Kupiš Sony i ne sekiraš se! Naravno lepo je odma instalirati i "kućni bioskop" 5.1
Auuuuuuuuuu Bitere kuj je tebi ovih dana lollollol
Bitno je da je velik..... Mis'im na tv afkors. lollollol
bitno je da je deb'o lollollol ali di je debljina tu je i duzina ......mislim na tv afkors lollollol
Ma, bitno je da ubode.... mis'im kvalitetan tv afkors. lollollollol
biramo kvalitet a ne kvantitet lollollollol afkors o tv je rec
Ama što zbunjujete tehničara, nek uzme LCD plazmu Tongue
Ama što zbunjujete tehničara, nek uzme BAMBI plazmu Tongue

'el onu mlevenu, da se ne raspituje posle, na kojem principu radi mlincic ili seckalica? lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:45 am.