Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ja sam u toj situaciji ali neko neume da ceni to jbg.
Paaaa, mislim da bi trebao da nam objasnis situaciju... roll
Komplikovana je ali potrudicu se
Jedva cekam da se tema razvije da napisem koju 8)
Veza je duga 4g. Sve je bilo idealno sve do sada jednostavno je rekla da me nevoli kao pre i da nezeli da ide datlje a ja hocu da poludim stvarno je mnogo volim i sve mi je teze i teze poklonio sam joj ceo zivot a ona me tek tako odbacila
Najgore je sto nemogu da joj dokazem i uverim koliko je volim a reci nepostoje da joj objasnim
Najgore je sto nemogu da joj dokazem i uverim koliko je volim a reci nepostoje da joj objasnim

Mozda se ona zasitila, ipak za te 4 god ste vec mogli biti u braku roll
Proslo je 5 meseci a ona iskljucila tel nece ni da se javi ni da se vidi samnom
Sve je bilo idealno i odjednom te ne voli???? Znaci nije bilo idealno , jer idealno ne postoji. Tebi se sad cini strasno i mislis da je zivot stao ali pusti da malo vreme prodje.

Auuu bre , sad sam ti zriknula u profil. 19 godina , sad izasao iz duge veze i ovde trazis dugu vezu???? Hmmmm nesto meni ovde vonja roll
Proslo je 5 meseci a ona iskljucila tel nece ni da se javi ni da se vidi samnom

Vreme ti je onda da je zaboravis roll
Nije htela da bude u braku imala je jedan iza sebe koji je trajao cela 3 mes. A ziveli smo zajedno 4g
Veza je duga 4g. Sve je bilo idealno sve do sada jednostavno je rekla da me nevoli kao pre i da nezeli da ide datlje a ja hocu da poludim stvarno je mnogo volim i sve mi je teze i teze poklonio sam joj ceo zivot a ona me tek tako odbacila

I posle zena da bude s vama iskrena, pa stvarno bre! roll Umesto da cenis njenu iskrenost ti ces da places sto te ne voli kao pre, pa bolje da ti to sama kaze nego da ti sam primetis kako se "oladila" ili !? Poklonio si joj kao i ona tebi cetiri godine zivota, ni manje ni vise, dakle ti nemas cetri godine pa joj tako nisi ni poklonio citav zivot, ili imas mozda cetiri hmmm? roll Nije ona tebe odbacila vec ne zeli vise da gubi vreme sa tobom, pa bio ti TI ili Dzordz Kluni, to nema veze, ne voli te vise kao pre i pokazala se kao vrlo odrasla osoba za razliku od tebe te ti to i rekla! Hajde saberi se malo, nije ti bila verovatno prva, nece ti biti ni zadnja, svaka ljubav kada prodje ostavlja traga, ali od secanja sacuvamo one lepe stvari, ruzne zaboravi i idi dalje! Klin se klinom izbija kaze nas narod winklollollol
poklonio sam joj ceo zivot

Nije moguce pokloniti nekome zivot.

Eventualno se moze posvetiti vreme.

A nisi ti ni tako mator da bi se pesimisticki razoruzao zbog neke
devojke.

Ipak si ti Vragolan i jos ako imas deda pa da vas svet gleda...

P.S. Treba da kazes hvala ti ne vremenu koje si mi posvetila a
ne da posesivno vapis za besmislenim.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:36 pm.